Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire rossz az egy babának,...

Mennyire rossz az egy babának, hogy a természetes folyamat helyett csak úgy kiveszik az anyából?

Figyelt kérdés
Méhlepényem a méhszájon van, ezért programozott császárom lesz 1 hét múlva, akkor leszek 38+3! Első gyermekem normál úton született és most nagyon aggódok a piciért, hogy mindenféle fájás és egyéb természetes velejáró nélkül befektetnek és kiveszik, nyilván szükséges rossz, de én akkor is agyalok rajta, hogy ez mekkora sokk a babának?
2014. aug. 12. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát, szerintem több millióan felnőttek már normális emberként császár után.

Nem hiszem, hogy jelen esetben ezen kellene gondolkozni. Nem tudod természetes úton megszülni így, tehát így is-úgy is ez a legjobb megoldás most.

2014. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Régen olvastam, hogy éppen a természetes szülés "sokk" a babáknak. Hiszen vajúdás közben többször "megreked" a szülőcsatornában, és sokkal később jön a világra. Császárnál ez a sokk elmarad.
2014. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Örülj, hogy élve veszik ki belőled!
2014. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Ugyan kérdezz már meg egy császáros és egy természetes úton született embert (felnőttet), hogy mekkora sokk volt a megszületésük!

Szerintem nem fog tudni egyik sem válaszolni a kérdésedre, mert nem emlékszik!

2014. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Jo lehet nem ez a természetes modja a születésnek,de fel lehet fogni ugy is hogy igy legalább nem szenvedsz sem te sem a baba,mert ugye a természetes születés az neki is épp olyan megeröltetö mint az anyuka számára.Régen akik nem tudtak természetes modon megszületni azok meghaltak,sokesetben az anjukkal eggyütt,ugyhogy örüljünk eme civilizált világunknak :)
2014. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
ne aggódj ezen! túl van misztifikálva...nem ez határozza meg az életét, hanem az ,hogy mennyire nő majd fel szeretetteljes környezetben...
2014. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Kisfiam csaszarral szuletett. Nem latok rajta kulonbseget...boldog, szeretnivalo kis csibesz!
2014. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanezen probléma miatt volt császárom. Én pár nappal előtte és beszélgettem a babámmal és elmondtam neki, hogy a doktorbácsi ki fogja venni őt a hasamból. Lehet, hogy bugyután hangzik, de engem megnyugtatott, hogy ezt el tudom neki mondani és fel tud rá készülni.


Egy orvos azt mondta nekem az egyik vizsgálat során, hogy 100 évvel ezelőtt elbúcsúzhattam volna a szeretteimtől egy ilyen komplikáció miatt.És ez így igaz. Örülök neki, hogy mindketten egészségesek vagyunk és a babám olyan boldog, kiegyensúlyozott, hogy az ritkaság.

2014. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Kedves Lepontozo, jol erzed magad attol, hogy a vigasztalo szavu valaszolokat lepontozod te szerencsetlen?!
2014. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mind a három gyermekem császárral született, egyiknél sem generáltak fájásokat, egyikkel sem vajúdtam. Mindegyikük nyugodt, kiegyensúlyozott kisbaba volt.

Én pedig örültem, hogy élnek és nem agyaltam azon, mi lett volna ha ....

2014. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!