Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy vagytok 39-40 hetes...

Hogy vagytok 39-40 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Ki mikorra van kiirva? éreztek már valamit?
2014. aug. 14. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én már tűkön ülök...:D Vasárnapra vagyok kiírva, 08.17-re...voltak jóslók, de 2 napja az sincs, semmi különöset nem érzek maximum annyit, hogy a baba nem túl aktív, belassult. Jött most egy hidegfront,reméltem hogy az kihajtja de semmi,úgyhogy türelmesen várunk:)Múlt héten ráadásul még teljesen zárt is voltam, ma megyek az orvoshoz remélem tágultam már egy kicsit..És te?:)
2014. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező és a többi Kismami! Írjatok majd, ha lesz lehetőségetek, hogy vagytok? :)
2014. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok most nézem csak :))) Én augusztus 17-én(vasarnap) szültem meg reggel 08.45kor:) szombat este elfolyt a viz háromnegyed 9kor ,bementünk 1ujnyira voltam nyitva,adtak egy injekkciot ,szobara tettek ,szunyokaltam hajnali 2kor vizsgaltak meg 2ujjnyira voltam nyitva elkezdtek injekciozni farba érbe ,nagyon nehezen nyiltam ,a fájások is türhetőek voltak , mikor kinyiltam 4ujjnyira elkezdtek csepegtetni és akkor már nagyon fájt de inkább a derekam mint a hasam ,aztán jött a tolofájás és 3-4 nyomásra kint volt a gyönyörü nagy fiam 3400gramm és 50cm :) aki lassan már 5honapos és kb 8kg :))))
2015. jan. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!