Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendes szülés után mennyivel...

Rendes szülés után mennyivel ment vissza a hasatok? Ha előtte szép lapos volt, ugyanolyan lett utána? A barna csík középen is eltűnt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett lapos, sajnos kinyúlt a bőröm és maradt egy kis pocak néhány striával, de annyi baj legyen :) A barna csík eltűnt.
2010. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem maga a nagy pocak, amint kibújt a kislányom eltűnt, a bőr kb. 2 hét alatt húzódótt vissza, most, 15 hós a kislányom és vékonyabb vagyok mint szülés előtt.


Én szülés után, anyai-nagymamai rábeszélésre :) langyos vizes törölközőt (inkább csak nedves, ne tocsogósra gondolj) kötöttem a hasamra és viseltem hasleszorítós bugyit 2 hétig.


A barna csík viszont egy icipicit, halványan még látszik, de nem feltűnő.

2010. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
barna csikom eltunt szules utan 2 honappal!a hasam ugyanolyan,de csak mert tornazok!csikom nincs szerencsere!puszi
2010. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én hasam 1 hét után már újra szép lapos volt. A csík hónapokig megvolt, nem is tudom, 5-6 hónapig talán.

Rajtam egyáltalán nem látszik, hogy szültem.

2010. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pocak rögtön eltűnt, a bőr egy kicsit lazább volt, de pár hét után az is szépen visszaállt eredetibe. Nekem szerencsére semmi csík nem maradt utána.

A barna csík pár hét után tűnt el, de nekem elő is csak az utolsó héten jött.

2010. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hasam elég hamar lement (1-2 hónap), de a bőr még tottyadt volt, 6 hónap alatt állt teljesen vissza az eredetire. 16 hónapja szültem, vékonyabb vagyok mint terhesség előtt, a hasam is szebb mint valaha. A barna csík nem látszik, arra nem emlékszem mikor tűnt el, szerintem hamar.
2010. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szülés után mikor kijöttem a kórházból már semmi hasam nem volt,csak kicsit megereszkedett volt a bőröm.A csík hamar elmúlt,nem emlékszem mikor,a hasam pedig pár hét alatt olyan volt mint fénykorában. :)

Most 20hónapos a lányom,és véknyabb vagyok mint valaha.Mindig 53 voltam,most 49kg. :))

ÉS semmit nem tettem érte.

2010. jan. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!