Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit szülés után "szűkebbre...

Akit szülés után "szűkebbre szabtak", annak mennyi idő után működött újra jól a házasélete?

Figyelt kérdés
A baba előtt pont passzoltunk egymáshoz a párommal. Most 3 hónapos lesz a kicsi, eddig háromszor próbálkoztunk, de annyira szűk vagyok, hogy kellemetlen érzés. Fog még valaha működni a dolog úgy, mint régen? A párom nagyon türelmes és óvatos velem, de őszintén már nekem is hiányzik.
2014. aug. 21. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
:D Ez nettó hülyeség. Senkit nem szabnak szűkebbre, mivel ez eleve képtelenség, azt csak komoly műtéttel lehetne.Egyszerűen csak még érzékenyebb vagy, meg hormonális szempontok is közrejátszanak, majd elmúlik.
2014. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok síkosítóval. Én fél éve szültem, de még mindig nem az "igazi".
2014. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam idiótaságot kérdezni. :) De rendesen érzem, hogy kicsi a bejárat. :/
2014. aug. 21. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

A második gyerekem után nekem is szükebb volt.

És nem az egész hüvely természetesen, hanem csak a "bejáratnál".

Sok síkosítót használtuk, de bizonyos pozíciókról le kellett mondani, mert az bizony nem ment.

Őszintén?

A harmadik gyerek után állt helyre a világ.

Akkor is öltöttek, de a hazamenetelem napján kértem a dokimat, hogy vegye ki a varratokat, mert tapasztalatból ismertem, hogy a cérnák szúró végét utálom.

Mondta is, hogy oké, de ne guggolgassak még pár napig meg ne emeljek nagyon.

És egyik este "megtörtént a baj", éreztem hogy szétpattant az utolsó öltött rész.

Pánik szerűen hívtam a dokim, hogy most mi lesz?

Ő meg lazán mondta hogy semmi, majd összenő, régen sem öltögettek annyit mint manapság...

Ilyen jó sose volt, mint azóta. Végre nem feszít, nem fáj.

(Persze a hüvely tágasságát intim tornával lehet helyre hozni, szinten tartani, de ez egy másik kérdés)

2014. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mi kb 2-3 hétig kb minden este probalkoztunk...a végére már rohogtunk magunkon, ugyanis mi előtte sokáig nem vtunk együtt, meg a hat hét ugye és a férjem se igazán bírt magával. ...aztán mindig jobban ment, míg végül csak sikerült. ..olyan 3hónapos volt a gyerek, mire minden oké lett, de ugye mi elég intenzíven gyakoroltunk...
2014. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Most komolyan a kicsi születése óta 3 hónap telt el és már most ki vagy akadva ezen? Én a szüléseim után rá se bírtam gondolni a szexre, jó pár hónapnak el kellett telni, hogy szexeljünk a férjemmel. A 3. gyerek után is ugyanígy volt, kb. 1 évvel a szülés után kezdtük el, de most jobb, mint a gyerekek előtt:)))

kitartás! türelem!

2014. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerkőc után lett ilyen a belső varrás miatt, és jónéhány hónap volt, mire jó lett, és még akkor is vérezgettem néha szex után, és igazán jó akkor volt, ha tényleg nagyon kívántam, ha kicsit is nem, akkor fájt. Aztán az egyik szexből összejött a tesó, azóta meg nem elég szűk...
2014. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

nekem gátvédelmem volt, de kicsit szakadtam belül (hüvely) 4-5 öltéssel varrtak egyik oldalt, hát én éreztem, hogy másabb, mint volt.

szexnél olyan érzés volt, mintha ott jobban feszülne (kicsit olyan tépős érzet)

de igazából fájni nem fájt, csak fura volt (talán kellemetlen érzés) eleinte. de maga a szex feledteti, elterli a figyelmet erről... :)

én nem szégyenlősködök, ha úgy érzem, nem túl komfortos, egy kicsit "kenem" a nyálammal. inkább, mint hogy szenvedjek, lehet diszkréten kivitelezni a mozdulatot. szokott segíteni amúgy ezen a feszülős érzésen.

amúgy én elég sok időt vártam a szülés után (egy év!) de így éreztem alkalmasnak, így voltam kipihent (nem a szülés, hanem az éjszakázás, a gyerekre szánt energiára gondolok itt) illetve csakis akkor mentem bele, ha az együttlétnek minden kedvezett - a hangulat, a vágy, stb...


nem kell szerintem tökéletesnek lennie még ilyenkor. majd eljön az ideje. a hüvely pedig rugalmas, ne aggódj, és ne feltétlen ebben keresd az okot...

2014. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a bejárat kicsi, hanem nehezebben tágulsz. Szimplán hormonális oka is lehet, de az is lehet, hogy lelki. Nálunk is volt ilyen gond, elég sok időbe telt, mire újra a régi lett minden. Én is a sikosítót ajánlom. És persze türelem, rengeteg odafigyelés, megfelelő minőségű és mennyiségű előkészítés :)
2014. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. aug. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!