Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a SOTE II-n szültek! Mi...

Akik a SOTE II-n szültek! Mi a tapasztalat? Nem kellemetlen 6 másik emberrel összezárva vajúdni egy szobában? Mikor kerültetek át a szülőszobába?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, az igaz, hogy több ágyas a vajúdó, de amikor én voltam ott, akkor nem volt nagy forgalom :) És ahogy lett üres szülőszoba, már el is foglalhattam, akkor még nem voltak erős fájásaim sem. 1 csajszi volt a vajúdóban velem és csak addig amíg rátették a ctg készüléket, utána ment is szülni.
2010. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül voltam a vajúdóban, de hallottam hogy a szomszéd szobában is vajúdnak. Nem volt semmi gond. A szülőszobába akkor vittek át mikor elfolyt a magzatvíz és jöttek az 1-2 perces fájások.
2010. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly áprilisban szültem. Nekem a kiírt időpontnál előbb sajna be kellett feküdnőm (magas vérnyomás miatt.) Tehát még aznap engem leküldtek a vajúdóba, ahol először a hatágyas szobába raktak, mert eléggé mocorgott a bébike a hasamba. Ott nézték a fájásokat, vizsgálagattak. Közben ketten is szültek és hát hallottam, ahogy "szenvedtek" szegénykék. Aztán este nekem is beindultak a fájások és rögtön a szülőszobába raktak. Ott szintén a fájásmérő és otthagytak egyedül a szobába. De nemsokára jött a szülésznőm, meg a férjem is, majd a dokim is, úgyhogy utána már nem volt gond. A szobába volt nekem tusoló, wc, gumilabda, a szülőágy tök profi volt. Sétálhattam is, zenét is kaptam....de nemigazán tudtam ellazulni. A végén a kisfiam rossz helyezkedése miatt császárral szültem. Úgyhogy, ha a vajúdóba tesznek, sajna együtt leszel a többiekkel és a hozzátartozójukkal, mert hát ők is ott lehetnek. Kitartás.

9,5 hónapos kisifú anyukája

2010. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a II.-en szültem 2008-ban. Sajnos tényleg többen vajúdnak egyszerre, ha szerencséd van akkor egyedül vagy, de ott olyan nagyon ritka. Tényleg bent vannak az apukák is a vajúdóban, de kiküldik Őket vizsgálatkor. Viszont te látod, hogy a melletted, egy előtted lévőt hogy vizsgálják, vagy hallod ahogy a másik melletted szenved és az elég rossz hatással van a másik vajúdóra, szerintem. De ki lehet bírni, ilyenkor úgy is mindenki magával van elfoglalva. Sajnos nekem császár lett a vége (magzati tachikardia, láz, stb.), így a szülőszobában már nem voltam bent.
2010. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!