Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S Mit tegyek?

S. O. S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már második napja fájásaim vannak.Néha gyengébbek néha erösebbek,viszont rendszertelenek.Van hogy 2 ora hosszáig 5 és 8 percenként jelentkeznek,van hogy féloránként eggyszer.Olyankor mindig bekeményedik a hasam mint eggy szikla..és görcsöl olyan mensi szerüen.Viszont nem merek korházbaindulni mert aztmondják amig nem 5 percenként jelentkeznek nincs értelme rohanni.Viszon félek nehogy baj legyen.Kinek hogy volt?

2014. aug. 25. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És hány hetes vagy?
2014. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek jósló fájások. Szerintem ráérsz még. Ha erősödik, akkor kell menni. Tudni fogod. :)
2014. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Boccs nem irtam oda.. holnap töltöm a 40.hetet.
2014. aug. 25. 08:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy már kb 3napja folyamatosan erös barnás folyásom van,ami viszont szerintem a nyákdugo lehet több részletben.De már teljesen kimeritenek ezek a görcsök..tanácstalan vagyok.
2014. aug. 25. 08:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be vizsgálatra? Orvos is lát, meg is nyugszol, jó helyen is leszel. Mi tart vissza, hogy bemenj? Ne te tippelgess, hogy mitől van 3 napja barna cucc, hanem doki mondja meg.
2014. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is bemennék! De lehet hogy már szülsz, mert olyan jeleid vannak.Gyors szülést kívánok.
2014. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszaitokat,viszont oka is van annak hogy nem megyek be.Multhéten szerdán szintén ez volt a szitu és reggel 5kor bementünk a párommal.Egész délelött CTGén voltam,aztmondta a doktornö estére vagy max másnap megszülök.Hát másnapra elmult igy délután haza is engedtek.Itthon másnap viszont ujra kezdödött az egész.Már nemtudom mit tegyek...most 15perces görcseim vannak.Ezekkel még tuti nem megyek.Na meg a korházi élmények is elriasztottak kicsit.
2014. aug. 25. 15:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy vagy? Hol tart a dolog?
2014. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megszültem kislányomat 0.8.27.-én :)
2014. szept. 3. 14:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Második vagyok.
2014. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!