Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok ajánlani egy jó lelkiis...

Tudtok ajánlani egy jó lelkiismeretes és olcsó szülész orvost aki szüleszt itt Budapesten?

Figyelt kérdés
A Péterfi korház kivételével mert ott nem vettek észre egy rendelleneséget és ezért halvaszületett az elözö baba és több ismerösöm is megjárt már csunyán a Péterfibe
2014. szept. 1. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit takar az olcso?
2014. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az enyemet tudom ajanlani, nagyon lelkiismeretes, fiatal es szakmailag is ott van. Most szultem julius 26-an, tehat frissek az elmenyek.

Sote I. szamu nöi klinika, Ujvárosi Boróka.


off: A Péterfyrol nekem is rossz elmenyem van, igaz kicsit mas temaban, ott halt meg a nagymamam az orvosok hibaja miatt szoval en sem ajanlok ott semmit senkinek.

2014. szept. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom a picidet :-( Most biztos nem lesz semmi baj :-)

Elozo voltam

2014. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Uzsoki: Telek Tamas, Jex Anna, Lajits Timea.


En a Tamasnal szultem, de nem kert semmit. Ettol fuggetlenul kapott. Terhesgondozasnal sem kert anno semmit. Most nem tudom, hogy van-e tarifaja. Nincs magan rendelese, korhazban dolgozik.


A ket holgynek van maganrendelese. 6-8000 ft/vizsgalat a tarifaja, szulesert egyik sem ker penzt.

2014. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Es az Uzsokit szivbol ajanlom. Olyan, mintha szallodaba mennel szulni! Fantasztikus elmeny! ;)
2014. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Januárban szültem az Uzsokiban. Lajits Tímea volt az ügyeletes akkor én ugyanis nem fogadtam dokit elvi okok miatt. Ő nagyon rendes és aranyos volt. Alapos munkát végzet, szépen varrta a gátsebet is, odafigyelt, hogy minél kevesebb fájdalmat okozzon. Szép, tiszta környezet volt. A szülés utána doktornő és a szülésznők egyszer sem jöttek pénzt kérni, nem zaklattak. Én hálás voltam nekik, hogy egészségesen megszülethetett a kisfiam és nyugodtan tölthettük az első napokat együtt a kórházban.
2014. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

dr.Lengyel Mária-Szent István kórház

9 e ft nála uh-val a terhesgondozás,nagyon alapos,kedves doktornő,és szakmailag is megbízható

2014. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek a válaszokat már talátam orvost ö nagyon rendes remélem énis hogy nemlessz baj :( :))
2014. szept. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!