Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nemrég szültek Debrecenbe...

Akik nemrég szültek Debrecenben a Klinikán, elmesélnék a tapasztalaikat, kész van-e a felújítás? Milyen lett a szülőszoba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éve és 2 hónapja szültem. Igen, kész a felújítás, így most már 2 ágyas vajúdók vannak + 4 darab egyágyas. Ugyanúgy ki kell sétálni vagy kitolnak a kitoláshoz a szülőszékekre, kivéve a 4 egyágyas szobából. Kicsit más a császáros őrző is, 7 ágyas. Az ágyak ugyanazok, ugyanolyan kényelmetlenek, mint előtte. Az előkészítő kisebb, ide került a vizsgálószék is és csak egy ágy van. A személyzet változott, a szülőszobáról sok szülésznő elkerült a nőgyógyászat részlegre, így sok szülésznő új és fiatal (nagyon!!). Mire vagy még kíváncsi?
2014. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtad,hogy változott a személyzet,a gyermekágyas osztályon véletlenül nem? Még mindig olyan nem normálisak a nővérek?
2014. szept. 6. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hónapja szültem ott . Nagyon jo volt minden. Egyedül voltam vajúdtam egy szobába nem a közösbe ... Utánna pedig egyedül voltam 1 szobába nem jött mellem senki. Segítettek a szoptatásban . Az egyik éjszakás nővér meg a teloszamat is megadta hogyha gond lenne hívjam :) elég szep felújított szobában voltam . Külön fürdő szobával ami szinten uj volt. Nagyon kisebbséget a cicim , nem nagyon tudott szopizni a lányom ezért hoztak neki lefejt anyatejet es meg is ítattam vele. Nem cumisuvegbol ! Szoval csak jót tudok mondani. A következő baba at is ott szülőm !! :) volt fogadott Szülésznőm ő intézte ezeket . Az osztályvezető szülésznőt fogadtuk fel. A nővérek is nagyon kedvesek voltak ! Jah és akkor meg nem volt kész a felújítás ... Szoval a nagy fúràs közepette szültem , de mondjuk pont nem érdekelt túl ordítottam az is :D meg a szoba ahol a 2 napot töltöttem uj volt :)
2014. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért de engem érdekelne hogy a sima vajúdók is fel lettek újítva? Mármint ahol a nem fogadott dokis kismamák vajúdtak, ahol függönnyel voltunk elválasztva. Mert a fogadott dokis kismamák már alapból máshol vajúdtak.

picit furán fogalmaztam, de remélem értitek :)

2014. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!