Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valami jele annak, hogy...

Volt valami jele annak, hogy szülni fogtok aznap?

Figyelt kérdés
Úgy érzem szét szakadok ott alul és hánytam is,amit nem szoktam.ez lehet jel? 39 hetes vagyok
2014. szept. 8. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
így utólag - rengeteget jártam pisilni, kétszer annyit mint a többi napon, egész nap görcsölgetett a hasam, este 10-kor mentem be a kórházba mert addigra beálltak a fájások, reggel 3/4 8-kor lett meg a lányom :)
2014. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1. lányom: én bent feküdtem a kórházban már, mert a kezemet előtte operálták pár nappal (forró olaj miatt), így az orvosom át is kéretett műtét után 24 órával a szülészetre.

Rá 3 nap múlva mentem a szokásos reggeli ellenőrzésre, amikor is kiderült, hogy nagy probléma van és azonnal műteni kell. Én semmit se éreztem az utolsó pár napban. Néha rúgott, bejelentkezett, de a közérzetem a műtéti fájdalmon kívül jó volt.

Végül makk egészségesen vették ki 41. hétre. Tehát túl is hordtam!


2. lányom: SZTK-s orvoshoz jártam vele, mert hazaköltöztünk és nem találtam megfelelő dokit. A kórház, ahol szültem teljesen pozitív volt, egy rossz szót sem mondtak róla. Úgy voltam vele, hogy az ügyeletes orvos lesz a legjobb.

Az SZTK-s doki 37+2 naposnak titulált szülés előtt 1 nappal. Szülés napján (este 8-kor) az ügyeletes közölte, hogy a magzat nem 37 hetes, hanem 41+6 napos!

Aznap reggel 9-kor távozott a nyákdugó. Egész nap fájásaim voltak, de nem álltak be. Néha majd bele döglöttem, de ha mentem, akkor semmi bajom nem volt. Bementem még a m.helyemre aláírni pár papírt, a férjemhez az egyetemre vinni ebédet, majd a nagylányért du.3-re a bölcsibe.

Anyukámnak szóltam, hogy nyugodtan dolgozzon, ha hazaértek vacsorázzanak meg és csak utána jöjjenek át. Valahogy éreztem, hogy ebből nem lesz még akkor szülés.

Este fél7-re állt be a fájás kb. 2-3 percesre. Elköszöntem a kislányomtól, a férjem pedig bevitt a kórházba. 22:40-kor sürgősségi császárral megszületett a második lányunk.


Ha a kisasszony nem indul el, akkor szerintem mai napig bent lett volna még. De minimum rekordot döntött volna akár 44-45 hetes terhességgel, hála a fantasztikus SZTK-s orvosnak ..

2014. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom hasmenéssel kezdődött.
2014. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem eszméletlen étvágyam volt aznap,de ezt most olyan szinten mondom,hogy az ebédem pl. két tányér főzelék + 2 nagy szelet lekváros kenyér volt (vékony vagyok,és soha nem voltam ilyen nagy étvágyú) de ez már csak utólag tűnt fel.
2014. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is zabáltam...
2014. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pénteki napon nagyon fájt a derekam lépni alig bírtam annyira.. Főztem 3 féle kaját, takaritottam, átmentem a kórházi Pakkot , rendbe tettem a baba szobát . Szombat hajnalban indultak a fàjàsok 4 körül 6 percesekkel. Meg itthon el vajúdtam magamnak :D ugy voltam vele inkább itthon mint a kórházban. Mire be mentünk 3 perces volt 11 re meglett a lányom . 40+5 re született :) jah es pénteken a hasam is ment. Viszont éhes nem voltam ! Kb ennyi :)
2014. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem enyhe menzis görcseim voltak. azt magzatvíz elfolyás . ha nem folyik el tuti nem indulok útnak, annyira minimális volt a fájás és rendszertelen.
2014. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elsönel 42-ik heten mentünk szüles insitasra, de ahogy beertünk beindult nagyon intenziven a szüles! Elötte semmi jel!


Masodiknal lefeküdzem este 11-kor hogy ma sem szülünk mar! 3 ora mulva mar kint is volt! Ott sem volt egy aprocska jel sem!

2014. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem ment a hasam és nagyon rosszul esett a vacsora (pedig az egyik kedvencem volt),illetve furán fájt a derekam.Aznap éjjel indultak be a fájások és másnap született meg a kicsi :)
2014. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem volt jele.
2014. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!