Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apaielismerőnyilatkozatot hol...

Apaielismerőnyilatkozatot hol kell megcsináltatnunk?

Figyelt kérdés
Budapest 6.ker lakosok vagyunk , de az itteni önkormányzatnál azt mondták, hogy a 7.kerületi okmányirodában vagy önkormányzatban kell intéznünkmivel a Péterfy Sándor kórház ahol szülni fogok oda tartozik.Mind2t próbáltam elérni telefonon , de nem vették fel.Van aki esetleg ugyanilyen helyzetben volt és már túl van rajta?(Tudom , hogy el lehetnemenni mind2 helyre , de a párom nem nagyon tud fölösleges szabadnapot kérni megint erre.)

2014. szept. 23. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig sztem muszáj lesz,gondolom azt alá kell írnia.
2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekesek ezek a bürokrácia fellegvárai. Nekünk a párommal XX. kerületi lakcímünk van, de Ócsán élünk, és itt csinálták mindkét gyermekünk esetében az apasági nyilatkozatot. Senkit nem érdekelt, hol fogok szülni.

Egyébként az anyakönyvvezető készíti el.

2014. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze , hogy neki is alá kell įrnia , csak nem akar fölös szabit kivenni.3. baba jön elsőnél 6.ker önkormányzatban kellett 2.nál 6.ker okmányirodában , mind2 helyről elküldtek 7.kerbe , szóval elég nehéz egyből elintézni,főleg , h.telót fel sem veszik az ügyintézők , hogy megkérdezhessük.
2014. szept. 23. 23:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!