Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Hajdinák Adrienn (Péterfy...

Dr Hajdinák Adrienn (Péterfy kórház) véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni a szülést illetően. Milyen a doktornő?

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk. Ő a fogadott orvosom.Csak kíváncsi lennék rá, hogy milyen nála egy szülés. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

37 hetes kismama


2014. szept. 24. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer voltam nála, nem szülés miatt, de olyan kedves és jóindulatú orvos, akivel még nem találkoztam :) bár egy alkalomból nem szűrtem le a szakmai tudását, csak azt, hogy nagyon igyekvő és figyelmes, de szerintem a tudásával sincs semmi gond!
2014. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kár h nem előbb olvastam a kérdésedet! Mostanra már megvan a baba :-) Én Hajdinák doktornőnél szültem februárban. Ügyeletes orvos volt, és maximálisan elégedett voltam vele! Olyan, mint ahogy az első válaszoló leírta! Azon is gondolkodtam, hogy második gyerekhez felkérem.
2014. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nála szültem volna ügyeletben.Sőt ő repesztett burkot,ő volt bent a vajúdás alatt.Vajúdás alatt fellépő komplikációk miatt viszont császározni kellett,de mivel Hajdinák Adrienn rezidens,így ő nem végezhette el a császárt így a Csősz György császározott.Egyébként Adrienn egy aranyos,fiatal orvos.Bár sikerült volna hüvelyi úton...
2015. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is volt Hozzá szerencsém, és maximálisan meg voltam vele elégedve :)

Nagyon aranyos doktornő és érti a dolgát :)

2015. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Terhesgondozásra jártam hozzá a magánpraxisába, valóban nagyon-nagyon kedves. Kár, hogy a szülésre meggondolta magát és mégsem jött be (Karácsonykor szültem, és direkt megbeszéltük, amikor felfogadtam, hogy Karácsonykor is be fog jönni), ezért az ügyeletes orvoshoz volt "szerencsém", akinek a kórházban "szörny" a beceneve. Persze Adrienn utána elmondta, hogy olyan "lelkifurim van, de családi problémáim vannak, mert a nagynénim így meg úgy". Ja, és nem magától érdeklődött a hogylétem felől, hanem összefutottunk a viziten. Egyébként a kórtermi szobatársam nála szült ügyeletben és elégedett volt vele. Szóval, ha hajlandó befáradni a szülésre, valószínüleg minden rendben lesz.
2018. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!