Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 13 hónap lesz a tesók között....

13 hónap lesz a tesók között. Tapasztalt anyukáktol kérdezem. Könnyű szülésre számítsak?

Figyelt kérdés
vagy ez kiszámithatatlan?a lányom 5 óra hossza alatt megszületett.most is számithatok gyors lefolyásu szülésre?
2014. szept. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. És gratulálok. Nálunk is hamar, 16 hónapra jöttek egymás után. Első szülés 3 óra, második másfél óra. Szóval felére csökkent az idő.

Attól is függ, hogy milyen fiatal vagy.

Én 24, 25 voltam.:-)

2014. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen kiszámíthatlan, semmi összefüggés sincs a két terhesség közt eltelt idönek a szülés milyenségére nézve, illetve a második szülés nem törvényszerüen könnyebb, mint az elsö.
2014. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi köze egymáshoz a kettönek. Nekem az elsö nem egész 5 óra alatt lett meg, a második meg 14 óra vajúdás után lett sürgösségi császár. (24 és 26 évesen)
2014. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs. Első szülésem 4 óra második szülésem 2 óra harmadik szülésem császár.
2014. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 hónap van a babáim között, első rettentő nehéz és hosszú volt, második könnyű és gyors. 32 és 33 éves voltam.

Állítólag a szervezet emlékszik még a szülésre ha közel van a kettő egymáshoz, nálam bejött szerencsére :)

2014. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!