Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez szerintetek normalis? Nem...

Ez szerintetek normalis? Nem tudom epp ezert kerdezem, gondolom vannak itt tapasztaltapp anyukak, kismamak.

Figyelt kérdés
Zart mehszaj de vizesedek kivetel a labam(az is be volt dagadva de mar nincs egy ideje) es hazaengedtek a korhazbol, mikozben ki vagyok irva mara. Ez normalis, mert nekem meg csak elso baba es nem igazan ertek hozza? Joslofajasokkal mentem be, de hazaengedtek azzal, hogy menjek minden nap be ctg-re innentol kezdve, figyeljek oda, hogy nem lazasodok e stb. Kicsit akkor is fura...bent kellett volna tartsanak megfigyelesen vagy nem?

2014. szept. 27. 04:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is hazaengedtek anno, amit nem bántam, mert itthon mègiscsak jobb. Ha a ctg nem mutatott semmi bajt, akkor nincs sok èrtelme bent lenni, ha nincs messze a kòrhàz. Kitartás, maholnap meglesz az a baba! Könnyû szülést kívánok!
2014. szept. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy ilyen normális kórházban szülsz. A babák kB. 20%-a születik a kiìràs napján. Tök jó, hogy nem avatkozik be senki. Figyelik a babát minden nap, és majd kibújik, ha megérett a kinti életre. Nyugi! Könnyű és gyors szülést!
2014. szept. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bent maradsz se csinálnak többet mint amit ambulánsan megtesznek ha bemész naponta, jobb otthon, hidd el.
2014. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó hogy kiengedtek, örülj neki. Máshol ilyenkor oxi, burokrepesztés aztán hadd szóljon... szerencsés vagy. De azért ne vedd félvállról, ha nagyon úgy érzed hogy valami nem stimmel, menj be.
2014. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nyílik a méhszáj és a ctg nem mutat fájásokat, nem ment el a magzatvíz sem és a babának is jó a szívhangja, miért tartanának bent?


Akkor kell menni, ha a fájások rendszeresek lesznek, meg fogod ismerni. Akkor pedig bent fognak tartani, ha valami azt jelzi a fájásokon kívül, hogy beindul a szülés, vagy be kell indítani. Türelem :)

2014. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és engem ctg-ről zavartak hétfő reggel a szülőszobába, nyílt a méhszáj is, szóval ha ilyet találnak neked is CTG vizsgálatnál, akkor tuti bent maradsz már aznapra.
2014. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat mostmar nyugodtabb vagyok :-)

Utolso valaszolo: ezek szerint barmikor elkezdhet nyilni a mehszajam? Hat mar nem bannam, ha kibujna nagyon nehez es akkora hasam van, hogy meg az orvosok is azt hiszik ranezesre, hogy ikrek. :-)

2014. szept. 27. 11:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Vegul megis csak bent kotottem ki. :) ma nem volt valami jo a vernyomasom es bent kellett maradjaj ctg utan :-/ ez van ameddig meg nem szulok itt leszek :-(
2014. szept. 27. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!