Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 18 hetes terhes vagyok es...

Gizike88 kérdése:

18 hetes terhes vagyok es medence vrgu a kicsi azt csaszarozak vacon? Mert nekem a tobbi fej vegu volt. Mien a csaszaros szules?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
18 hetesen nem igazán szoktak fejvégüek lenni.
2014. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
óóóó a végéig még rengeteget változik.A kisfiam a 20. héten haránt fekvéses volt,utána a köveztkező ultrahangokon már fejvégű volt.
2014. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom MILYEN!!!
2014. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek 38. héten fordult be a baba, bár ez elég ritka. Nekem 20. hét körül. Még Neked is bőven változhat minden irányba :) Amúgy Vácon szültem hüvelyi úton a nyáron, úgyhogy a császárt nem tudom.
2014. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En csaszarral szultem szivem szerint a kistesot os majd igy szeretnem csakhat ez nem kivansagmusor. az egesz volt kb 30-40 perc az eleje kicsit rossz volt mert az erzestelenitotol ugyan fajni nem faj viszont van ott meg masik 2 ideg ami erzel h mozgatnak ami eleg fura erzes. utana mar minden szupi gyors :) nallunk komplikacio miatt is alakult igy es mutetbutan x oraig nem lehetett felkelni en rreggel 6 kor kelhettem fel aki jott noverke kozolte h rendben o rendbe tesz meeg segit de lelkileg keszuljek fel h ez meg nem fog sokerulni ugyh meg 1-2 orat tuti pihenek. fel 7 kor mar a folyoson voltam az elso nap eleg nehezkes volt leulni felalni hajolni mozogni meg lepni is. de masnap mar sokkal jobb volt ugy maszkaltam h tobben else hittek h elozo nap mutottek. itt is a lenyeg az akarat minnel tobbet josz mesz annal hamarabb nincs kutya bajodse.
2014. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, több gyereked van, biztos, hogy a 18. héten ezt még nem vették egyiknél sem komolyan. Ahogy az első írta, ne szoktak ilyenkor még befordulni, nem számít a legutolsó hetekig a fekvésük. Csodálom, hogy több gyerek után is ez kérdés lehet.:)

Többedik szülésnél farfekvéssel sem mindig szoktak császározni, de majd elválik.

A császáros szülés egy hasi műtét, valószínűleg gerincközeli érzéstelenítésben történik majd, megmondják az időpontját előre, ha ez lesz neked. Nem kell tőle félni.

2014. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem ez az otodik babom es mindegyik fejvegu volt elsoperctol. Eze ilyedtem meg. Amugy koszonom a valaszokat
2014. szept. 27. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Van mikor jobb (kíméletesebb a babának) a császár
2014. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ismerősöm, akinek kersztbe volt a baba

Nála mindenképp császárt kellett

(máshogy nem lehetett)

2014. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!