Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő kell,...

Szülés után mennyi idő kell, míg visszatér az ember régi alakja?

Figyelt kérdés

Gondolom, a baba születése után nem azonnal megy le a pocak, bár az lenne az igazi, de még nem szültem, így nem tudom, mire számítsak. Kb mennyi idő múlva szokott megint minden a régi lenni?


A vizesedés szülés után elmúlik? Mennyi idő kell, hogy távozzon a víz?



2014. szept. 30. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni, hogy ez kinél hogy alakul. A víz nekem egy hónap alatt lement, a testem egy év után sem a régi, és soha többé nem is lesz az.
2014. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
víz lement azonnal, nekem sok idő kellett a régi alakhoz, kb. másfél év
2014. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

20 hónapja szültem még mindig nem nyertem vissza, de csakis az én lustaságomból! :)

Ha rádolgoznék akkor már szerintem lement volna, de a csíkjaim azok nem tűntek volna el akkor sem, max halványodik. De valóban ez inkább egyén függő. A víz nekem is már másnapra eltűnt.

2014. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is alkati dolog, én amig szoptattam, addig még volt rajtam egy kevés többlet, de miután abbahagytam, visszafogytam, sőt, még vékonyabb lettem, mint szülés előtt. Szülés után pár hétig gumis fűzőt hordtam, így a hasam elég gyorsan visszament és visszanyerte rugalmas formáját.
2014. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A víz nagy része nekem már másnap lement, a hasam pár hét alatt húzódott vissza teljesen, és kb 3 hónap múlva már súlyban és kinézetben is ugyanolyan voltam mint előtte, pedig nem diétáztam és sportolni is lusta vagyok, a babával sétálok naponta kb két órát. Csíkjaim nekem szerencsére (vagy a krémnek köszönhetően) sehol sem lettek.
2014. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szülés utáni első hétben lement minden(plusz kilók is a víz is)


de a hasamon a kinyúlt bőr úgy néz ki, mintha a hasam lenne, a köldököm nyagylyukú lett(5 hónappal szülés után)

kb így

[link]


és ez "érdekes"kép ugyan, de szóval oldalnézetből ilyen és behúzva

[link]

2014. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, mindegyikre ment a zöld kéz. ;)


Igazából az érdekelne a legjobban, hogy a pocakja kinek mennyi idő után húzódott vissza (ha nem is teljesen, de legalább nagyjából)? A szülés után kb mennyi ideig szokott még kinézni a poci úgy, mintha még mindig odabent lenne egy pici baba? :)

Amúgy szerintetek ez is alkat kérdése?

Mennyit segít ezen a gumi fűző? (Valaki írta, hogy ő használta és neki bevált. Másoknak mi erről a véleménye?)

2014. szept. 30. 17:26
 8/16 anonim ***** válasza:
59kg estem teherbe 82kg val mentemszulni.egy het uta mertem magam 10kg le is ment.mar 7hknapos a kisfiam de meg mindig 67kg vagyok.hasznaltamhasleszoritot.szules utan masfel hettel a dmben megkerdezte egy csaj h me nyi van meg hatra????na akkor kicsit osszetortem.mostmar persze nem latszok terhesnek de ugy alapbol valtozott meg a testem.megereszkedett az addig tokeletes mellem. A hasam csikos es plottyedt.kene mozognom de nem jutok el.nincs segitsegem.parom este er haza...egyedul neha ugrabugralok de az nem olyan.ugyh meg varom a csodat..
2014. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vizesedés: 1. babánál szülés után 1 héttel múlt el, 2. babánál rögtön szülés után.

20 hónap van a 2 gyerek között, a hasam nem ment le az első szülés óta teljesen. 1 hónapja szültem a másodikat, úh még mindig nem a régi a hasam, de ha anno 1 év nem volt elég rá, akkor nem tudom, h valaha eltűnik-e :S

2014. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a víz pár nap alatt lement, a hasam az első után 6 héttel majdnem teljesen a régi volt, a másodikat 3 hónapja szültem és még mindig látszik változás. Mindkettőt császárral szültem, most úgy nézek ki, mint 4 hós terhesen voltam Kb. 9 kilót híztam mindkettővel, plusz kiló nem maradt rajta, de a hasfalam nem a régi.
2014. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!