Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell bepakolnom a picinek...

Mit kell bepakolnom a picinek ha lehet haza hozni a korhazbol?

Figyelt kérdés

November 7-re vagyok ki irva de nagyon sokan mondjak h oktober vegi baba lesz mert nagyon lent van a hasam.. igy szeretnek mindent idobe becsomagolni hogy ha eljott az ido akkor Apanak mar csak hozni kelljen! :)

3 kerdesem lenne, kerlek aki tudja az irja meg! :)


1.) Mit pakoljak ossze magamnak szuleshez amit be kell vinni?

2.) Mit pakoljak ossze a picinek amikor haza lehez hozni?

3.) A picimnek adnak majd pelenkat vagy mig abban a par napban ottvagyunk a korhazban is en nekem kell vinni pelenkat, popsitorlot/kremet stb... ilyeneket? :)



Koszi elore is a valaszokat! :)

35+ 3 Hkm. :)


2014. okt. 6. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az autós hordozó, egy body+hosszú ujjú rugi fölé+sapka elég volt, ezen kívül egy babatakaró. Márciusban született, kb. ilyesmi idő volt, ennyi elég volt neki hazáig. Egy cumisüveg is volt nálam, elhoztam a kórházban adott cukros vizet az útra a nagy pánikban, de oda is adtam neki, mert a tejem még nagyon kevés volt aznap.


(Két héttel korábban szültem, nem volt minden összekészítve, a mérete a babámnak két számmal nagyobb volt, mint amire számítottam ruhákban, ráadásul egy nappal előbb hazaengedtek, szóval kb. mindent apa pakolt be végül.)

2014. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pelenkát, posositörlőt, krémet nem szoktak adni, ha nem viszel be, akkor hozatnak be, mert különben más babáktól vesznek "kölcsön".


A szüléshez találsz a neten listákat, kórházfüggő is, de nem érdemes nagybőrönddel menni, ha apa minden nap bemegy úgyis. Iratok, tusolós papucs, alsónemű, hálóruha, szülés utáni betét, wc papír és folyadék a legfontosabb. Aztán a tisztálkodási szerek és amiket majd hiányolsz, azokat viszik utánad.

2014. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2014. okt. 6. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit én viszek a kórházba: köntös, törölköző 1 kicsi 1 nagy, zokni, bugyi, szülés utáni betét, evőeszköz, pohár, tisztálkodó szerek, töltő, papucs , 2 db 1 amiben zuhanyzol.

Másik táska amit a szülőszobára viszek: ásványvíz, szívószál ( császár után könnyebb inni úgy), bugyi, betét, iratok.


Azt hiszem ennyi.


Legkésőbb pénteken indítják a szülést, úgyhogy én a babának: plüss rugi, body, vékony pulcsi, sapka, és egy vékonyabb bundazsák,ezt készítettem össze a babának.

2014. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszod :)


Csaszarozni fognak?

Lehet h engem is, mert 30 hetesen (akkor voltam utoljara) az uh-n meg farfekveses volt a baba.. de a doki azt mondta h ha nemfordul meg akkor csaszaroznak.. :)

Nem tudom melyik a jobb.. a rendes szules vagy a csaszar...?! :)


Boldog baba varast neked! :)

2014. okt. 6. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen nekem nagy esély van a császárra. Első gyermekem is úgy született. Hátha még befordul neked a baba.

Neked is boldog babavárást.

2014. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak, az én kérdésem volt anno, mazsolázz belőle:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


:)

2014. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi koszi lanyok mindenkinek! ;)
2014. okt. 7. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!