Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Deák Csabához (Székesfehér...

Dr. Deák Csabához (Székesfehérvár) jár valaki innen? Hol fogtok szülni? Nála is lehet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet nála szülni.
2014. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
remélem, nem lehet nála szülni!
2014. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

én hozzá járok.1.5 hét múlvára vagyok kiírva.Nem vezet már le szülést.A Vegera doktor urat szokta maga helyett javasolni,-ő is kitűnő orvos,de én nem vagyok vele emberileg megelégedve,orvosilag bizti jó,csak szülésznőt fogadok-meg egy nagyon édes szülésznőt,Éva nénit,aki most decemberben megy nyugdíjba.Nem tudom ki lesz helyette utána.De nyugodtan kérdezd meg ezeket a dokitól,mert mindenre őszintén válaszol.Én őt ajánlom mindenkinek,mind orvosi,mind hozzáállás szempontjából.végtelen jó ember,és szakorvos.

És Fehérváron fogok szülni,mert az első 2 is ott jött világra,és felkészültek,tiszta az osztály,csak a csecsemősök tudnak gonoszak lenni,meg másnap a szoptatós agitátor nő,aki a gyerek papírjait intézi.de sz@rni rájuk. :)))

2014. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
OFF: hármas válaszoló, nem tudom, te mikor szültél utoljára Fehérváron, én egy éve szültem ott a harmadikat. Nagyon rendesek voltak a csecsemősök, a szoptatós is! El sem tudom mondani, mennyit segített! Az első két babámnál még tényleg volt pár pokróc ember, talán rájuk gondolsz.
2014. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szia kedves 4. válaszoló

a kisfiam 2002-ben született,a kislányom,2009-ben.sajnos a 3 napból,mindkét esetben 2 alkalommal a csecsemősök-akik amúgy elég csúnyán túl vannak terhelve-idegesek,ingerültek voltak.nem nyaggattam őket,a babámat nem adtam le,nem nyávogtam és nem stresszeltem őket.Mégis a hangnem,és a csapkodós stílus megvolt a részükről.

Inkább az volt rossz,ahogy a szobatársaimmal bántak,ha kérdezni mertek tapasztalat hiányában.És a gyermek papírjait kitöltő hölgy arroganciája,és szoptatási agitációja,olyan kismamával szemben aki 24 évesen,első gyermekét szülve,26 óra vajúdás után,csillag irányban minden felé repedve,17 varrattal,kitolási szakban bennragadó,oxigénhiányos,szopó reflex nélküli babáját nem tudta szoptatni.bár teje se volt akkor még szegénynek.És addig-addig mondta neki,míg eleredtek a könnyei,és elhitte magáról,hogy nem lesz jó anya.mindezt fél óra alatt sikerült a nőnek elérnie.A babáját 3 órára rá elvitték az intenzívre,mert nem vett levegőt.a csecsemősök letudták annyival,hogy van ilyen.

így a negatív tapasztalatom nem magamra vonatkoztatható,hanem a kórteremben tapasztaltakra.

Szívből örülök,hogy Neked jók az emlékeid és reménykedem benne,hogy,mikor jövő héten szülök,utána én is megélhetem amit Te,hogy a csecsemősök nem lesznek hulla fáradtak és idegbetegek.

kívánok sok egészséget Neked és a Gyermekednek

2014. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nála nem lehet szülni, de az fehérvári kórház tényleg tiszta, rendezett és jók az orvosok, szülésznők. A csecsemősök viszont bunkók voltak velem is (júniusban szültem), nem részletezem de akkor és ott én is azt hittem, hogy sz@r anyag vagyok... És a kórteremben nem én voltam az egyetlen- de ahogy az előbbiekben írták: nem kell adni a szavukra.
2014. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó szülést, jó egészséget, Ötödik! :)
2014. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat.Van kettő lányom az első nála született a második a Vegera dokinál ezért érdeklődtem hogy most hogy mennek nála a dolgok,de már voltam nála mondta hogy úgy van ahogy legutóbb.

Éva néni volt nekem is a szülésznőm.

Kedves harmadik válaszoló gyors és könnű szülést kívánok neked :)

2014. okt. 12. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.Köszi szépen.viszont kívánom

hét közepén hideg front.a fiam is arra jött :))) talán ez a fiúcska is :)

2014. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!