Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az amikor elfolyik a...

Milyen az amikor elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Mivel van egy kis folyásom is illetve mivel állandóan pisilnem kell, gyanítom, hogy egy kis vizeletszivárgás is társul hozzá, így nem tudom eldönteni, hogy ez akár már a magzatvíz elfolyása is lehet? Az előbb zuhanyzás után még nem vettem fel bugyit, és egy egész bőséges nagy csepp folyt végig a belső combomon, lehet, hogy az már a magzatvíz volt?

38. héten vagyok.



2014. okt. 15. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem elöntött, olyan volt mint amikor nagyon erős sugárban pisilsz :), de ezt nem lehetett visszatartani. De elvileg olyan is lehet, hogy valakinek szivárog (attól függ hol reped meg a burok), biztos ami biztos szerintem nézesd meg magad az orvosoddal.

A terhesség végén nekem volt nagyon erős hüvelyi folyásom, én is azt hittem, hogy a magzatvíz szivárog, bementem, megnézték, mondták hogy nem az.

2014. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsőnél jártam úgy, hogy egy napig szivárgott. Olyan érzés, mint, amikor tüsszentéstől vagy nevetéstől kicsit kicsordul. (Már, ha éreztél már ilyet :) ) Szerintem nézesd meg vagy legalább telefonon hívd fel az orvost. Én nem tettem, mert azt hittem erős folyás. Hajnalban végül elfolyt a víz, de a késlekedés miatt kisfiam fertőzést kapott, így antibiotikummal és 10 nap kórházzal kezdtük (de nem volt komoly szerencsére). Ha elfolyik rendesen, azt meg fogod ismerni, összetéveszthetetlen.
2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. Igen, azért kell beszélni az orvossal, és én is azért mentem be inkább annak idején, mert ha szivárog a magzatvíz, az azt jelenti, hogy megrepedt a burok, onnantól pedig fennáll a fertőzésveszély. Inkább menj be feleslegesen és küldjenek haza, hogy nincs semmi gond, mint hogy valami baj legyen.
2014. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha a lábad közé öntenének egy flakon langyos vizet. Hidd el, észre fogod venni, ha elfolyik. A szivárgás az más. Sajnos a fentiekből nem lehet megállapítani, hogy bővebb folyás, vagy magzatvíz szivárgás. De ha szivárog, hamarosan teljesen megreped majd a burok és úgy is beindul a szülés.
2014. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, holnap reggel már megyek is dokihoz. Annyit azért megtettem, hogy eszembe jutott, hogy vettem még korábban olyan betétet ami kimutatja a magzatvízszivárgást, az negatív lett.

Mentek a zold kezek:)

2014. okt. 15. 19:56
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én 3 éve szültem. Reggel nagyon kellett pisilnem, kimentem. Mikor vissza akartam feküdni hallottam egy pukkanást (mint, amikor a borosüvegből kihúzzák a dugót) és elfolyt a magzatvizem.
2014. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!