Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A harmadik szülés tényleg...

Zsuzsi94 kérdése:

A harmadik szülés tényleg jobban fáj, mint a második?

Figyelt kérdés
Már sokszor próbáltam kideríteni,hogy liért fáj jobban második meg a többedik szülés, de eddig sehol se találtam rá pontos választ,és érdekelne, hogy mi az oka annak,hogy az elsõ szülés után a második jobban fáj, és a harmadik, meg még jobban. De vajon miért? Olvastam olyat is, hogy valaki azt írta, hogy a harmadik szülése borzasztó volt. A válaszokat elõre is köszönöm.:) 20/L

2014. okt. 16. 07:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibák miatt.
2014. okt. 16. 07:37
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem a második volt a legkönnyebb. A harmadik nehezebb volt, bár sok volt a komplikáció valoszinü ezért. Idejében a harmadik volt a leggyorsabb :) Harmadikra született a legnagyobb és leghosszabb babám.


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. okt. 16. 07:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt a második meg harmadik nehezebb, mint az elsö, söt ellenkezöleg.


HA neked a második rosszabb volt, akkor azért, mert féltél és befeszítetted magad.


Az, hogy minek melyik szülés milyen, nem függ a szülés sorszámától, hanem a kismama meg a gyere állapotától, méreteitöl, a gyerek elhelyzkedésétöl és a hormonszinttöl.

2014. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én még nem szültem soha,ezért is tettem fel a kérdést. De köszi a választ:).
2014. okt. 16. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Én császáros szülésről tudok véleményt írni.Engem azzal ijesztgettek,hogy minden többedik császár egyre nehezebb.Felépülni is,és fájdalmasabb is. Nos velem fordítva volt. Pedig volt már 3 is. :) A 3. volt a legkönnyebb,minden téren. Szerintem ez nagyon egyén függő,lelki és testi állapot dönti azt el,mikor,hogy éli meg az ember a szülést,legyen az sima,vagy császáros.
2014. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülésem ugyanolyan volt. A nagynál 10-kor indították, 4 előtt megszületett. A pici magától startolt hajnali 3-kor, reggel 9-re megvolt. Időben ugyanannyi meg fájdalomban sem éreztem különbséget, mindegyik rohadtul fájt. De megéri. :)
2014. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen 3. gyerek? Most komolyan?
2014. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Írta hogy még nem szült te szerencsétlen:D
2014. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!