Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma zártam a 39. hetet. Hetek...

Ma zártam a 39. hetet. Hetek óta vannak méhösszehúzódásaim, pár napja nagyon erősen nyillal a méhszájam, ma reggel pedig egy jó nagy adag véres nyák távozott. Mennyi időm lehet hátra?

Figyelt kérdés
Közben kb 20 percenként vannak erős görcseim, közben nem vagyok képes megszólalni és iszonyúan jár az agyam, hogy mit kéne még gyorsan elintézni. Étvágyam viszont van. mennyi időm lehet hátra?
2008. aug. 12. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát benne van a pakliban. Amennyiben rendszeresek lesznek a fájások, mozgásra, pihenésre, meleg zuhanyra sem múlnak és egyre rövidebb időként követik egymást és egyre hosszabb ideig tartanak akkor indulhatsz a kórházba.
2008. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, most már én is kezdem elhinni.Az utolsó 40 percben 7 percenként jöttek a fájások. Izgi.... :) köszi
2008. aug. 12. 11:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, valóban aznap du 17.37-kor (londoni idő szerint) életet adtam kisfiamnak, Milánnak. :)
2008. aug. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!