Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki...

Noi333 kérdése:

Van itt olyan anyuka aki kecskeméten már az új kòrházba szült és szívesen válaszolna néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés
mert hamsrosan ott fogok szülni én is. pl ilyenek érdekelnek hogy kell illetve lehet saját ruhát,pelust meg ilyesmiket bevinni a babànak? meg hogy állitolag mind baba-mamás szobák vannak attol egy kicsit félek mert az első kislányommal nem olyan szobába voltam de jo is volt hogy felvitték kicsit mert nagyon ki voltam merülve meg rosszul is voltam szülés után 1 napig biztosan. köszönöm előre is a válaszokat!

2014. okt. 22. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
27-én hétfőn, délután 1-től és fél 3-tól lesz az új kórházban "szülésfelkészítő". Egy szülésznő megmutatja, hogy mi hol van, hogyan néz ki és válaszol a felmerülő kérdésekre is.
2014. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben van köszönöm szépen!
2014. okt. 23. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
2014. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmentél a szülésfelkészítőre? Nekem is ilyesmi kérdéseim lennének...
2014. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A babának csak popsitörlőt kell vinni, minden mást biztosítanak a kórházban. Valóban baba-mama szobák vannak, ahol a baba 24 órában az anyukával lehet. Természetesen lehetősége van a kismamának azt kérni, hogy ne legyen mindig vele a baba, ha pihenni szeretne. Azt mondták, hogy akkor hagyják csak ott a babát, ha az anyuka el tudja látni saját magát és a gyermekét is.
2014. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudtam elmenni a felkészítő tanfolyamra. de néhány dolgot megtudtam azért köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!