Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az elsö babáját császárral...

Aki az elsö babáját császárral szülte a másodikat is császárral vagy simán?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na ez engem is erdekelne.a kisfiamat csaszarral szultem mert egy centit sem tagultam.teged miert csaszaroztak? minden vagyam hogy a masodik babamat siman szuljem es mindent megfogok tenni ennek erdekebe.vannak homeopatias bogyok is erre
2014. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A súlya miatt volt császár az első, mert 4850gr-mal született. Mivel a 2.-nál is nagynak tűnt, ő is császárral lett, 4100gr. Utána a 3.-nál és 4.-nél automatikusan programozott császár volt.
2014. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem sürgösségi császár volt az elsö ezért kérdeztem!
2014. okt. 28. 15:01
 4/11 anonim ***** válasza:
VBAC támogató csoport a facebook-on :) Ők olyan anyák, akik hüvelyi úton akarnak szülni egy vagy több császár után. Jó sok tapasztalatot megosztanak, nagyon érdekes. Én az elsőt császárral szültem, a másodikat nem akarom. Mindenképp felkészülök a természetes szülésre, és csak életmentésre marad a császár. Emiatt dokit is váltok, mert mint megtudtam, nem mind egyformán áll a témához.
2014. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem első sürgősségi császár volt, a másodikat simán szültem.
2014. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hétfön megyek terhes gondozásra azért megkérdezem a dokit?
2014. okt. 28. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:
5 - ös vagyok, persze, ha van dokid, akkor mindenképpen kérdezd meg, hogy hogy viszonyul a témához. Szerintem nekem másodszorra az is szerepet játszott, hogy nem volt fogadott dokim... Senki sem beszélt le a VBAC - ról, az ügyeletes meg szépen, türelmesen állt a dolgokhoz.
2014. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az elsőt sürgősségi császárral, és a második is császárral született.
2014. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsőt császárral, 23 hónappal később a másodikat simán szültem...
2014. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első császár, 4 kiló feletti faros. Második 4,5 kilós babó sima szülés. Ha szeretnél simán szülni, itt tudnak segíteni : [link]


orvos, kórház választásban, ahol pozitívan állnak a VBAC-hez, persze azért nem mindenáron

2014. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!