Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után rossz közérzet,...

Szülés után rossz közérzet, megváltozott vérkép, betegségek?

Figyelt kérdés
másnak is volt hogy hónapokkal szülés után előjött vmiféle betegség ami előtte nem volt?
2010. jan. 26. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem alul működik a pajzsmirigyem szülés óta, amire gyógyszert kell szednem egy életen át :(
2010. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:( sajnálom.

Nekem fejfájás,állandó fülzúgás,szédülés,végtagzsibbadás..:(

állítólag meg vagyok terhelve...én meg bízom benne hogy csak ennyi,bár kipihenni sztem sosem fogom magam.

vigyázz magadra!

2010. jan. 29. 17:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként mik voltak a tüneteid és hogyan derült ki a "betegséged"?
2010. jan. 29. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Makacs körömgombám lett a kezem körmén.

A kézujjamon folyton kiszárad a bőröm, majd kireped és rettenetesen fáj, vérzik is. Valami ekcéma lehet...

Elötte ilyenek nem voltak, sőt beteg sem voltam szinte soha.

Fél évvela szülés után úgy kikészült a derekam, hogy fel se tudtam egyenesedni. Izomgyulladás.

Majd elment az egyik szememre a látásom, látóideg gyulladás.

2010. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából még a terhesség elött volt vele gondom még kamaszkoromba, de akkor túl működött amit szintén gyógyszerrel kezeltek, csak az a külömbség, hogy a túl működésből ki lehet gyógyulni ha normalizálódik. Ezért amikor az első gyerekemet szültem és megemlitettem, hogy nekem volt ilyenem azt mondták szülés után mindenképp menjek vérvételre emiatt és akkor derült ki. Igazán tüneteim még nem voltak akkor. Csak a baj, hogy ebből nem lehet kigyogyulni, de a gyogyszerrel szépen szinten lehet tartani. Azóta már született még egy gyerekem és tényleg semmi gondom nincs vele, csak 3 havonta kontrolra kell járnom. Ja és utána megtudtam, hogy nagyon sok nőnek lesz ilyen baja szülés után és sokszor nem is tudják mi okozza a tüneteket és ez a legutolsó amire gondolnak. Pl meghiztak és nem tudnak lefogyni, fáradtak, szédülnek... Tényleg sokmindent okozhat. Nagyon sajnálom ami veled történt, próbálj meg sokat pihenni, bár tudom ez gyerek mellett nem egyszerű, na és szerintem rákérdezhetsz az orvosodtól te is erre a pajzsmirigy dologra is, mert ahoz speciális vérvétel kell,az általános vérképből ez nem derül ki ! Jobbulást neked!
2010. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, első válaszoló voltam :)
2010. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is alul működik a pajzsmirigyem. Hogy derült ki? Panaszkodtam a védőnőnek, hogy fél év alatt híztam 12 kilót, iszonyatosan száraz a bőröm, mindig aludnék és hullik a hajam. Ajánlotta a háziorvost, aki nem vett komolyan. Azért csak elküldött laborra, és így derült ki, hogy a TSH eredményem nagyon rossz.
2010. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én vér-és vas szegény "lettem",bár a dokim szerint,vért kellett volna kapnom szülés uátn(sok vért veszítettem).Most egy nagyon drága gyógyszert kell szednem,remélem a következő vérvételnél már minden rendben lesz:)
2010. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Allergia, csalánkiütések (nem derült ki, mitől, ekcéma, de nekem a terhesség alatt is millió ilyen "apróság" nehezítette az életemet. Ja, az első terhesség/szülés alatt/után semmi, a másodiknál enyhén, a harmadiknál durván jöttek ki a panaszok.
2010. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!