Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettentően fáj a derekam...

Rettentően fáj a derekam valakinek volt ilyen szülés után?

Figyelt kérdés
8hete születem (császárral) nagyon megfájdult úgy egy hete a derekam és nyillal a medencémbe és az egyik combomba.. mi okozhatja ezt? Mit tanácsoltok ellene? Esetleg milyen fájdalom csillapítót szedhetek szoptatás alatt?
2014. nov. 3. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyatosan fájt a csípőmnél, néha még most is, pedig már 2 éve szültem.

Lehet, hogy valami "szétcsúszott" a csípőmnél nem tudom pontosan, de van ilyen.

2014. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességem után volt olyan számtalanszor, hogy lehajoltam de lent is maradtam egyszerűen nem tudtam kiegyenesedni. A terhesség és a szülés eléggé meg tudja viselni a csipő-derék-medence részt és idő kell mig rendbejön, nekem ez 1,5 évbe tellett. Aztán a többi terhesség után nem jött elő hál isten :)

Azt, hogy milyen gyógyszert szedhetsz azt sajnos nem rudom megmondani

2014. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

valóban ez jellemző?

nekem is volt nemrég idegbecsípődésem(lehajoltam, úgy maradtam, de nekem nem zsibbadt semmim, tehát nem nyomott olyan ideget ami miatt sugározna)nem is tudtam, hogy ez amolyan "általános" szülés után..

habár nekem szülés után 5 hónappal volt, de sorozatban. egyszr a derék csípődött be, másszor jóval fentebb..

2014. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*bocsi utolsó vagyok, szoptatósan infúziót akartak adni, de megegyetünk egy szuriban - ekkor mé szoptathattam

a háziorvos meg csupa olyat írt fel(más nem volt), amivel dobhattam ki a tejet.

2014. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is kb 2 hete kezdett el fájni, olyan mint terhesség első szakaszába mikor (gondolom) nyomódik szét. én betudom annak hogy lehet most meg húzódik picit vissza azért fáj.
2014. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb 1 évig fájt a derekam, mondjuk én együtt aludtam a babámmal és az elég kényelmetlen volt, ez csak rontott a helyzeten. De miután már nem aludtam együtt, akkor is fájt, főleg éjszaka, néha eludni sem tudtam.


Én elmentem egy csontkovácshoz (rendes, orvosi diplomával rendelkező csontkovácshoz) 4 kezelés volt összesen (azt mondta ennél több nem kell, ha ezután is fáj a hátam, akkor valamilyen gyógytornát tudok kipróbálni még). Azt mondta, hogy a szüléssel szétcsúsznak csontok, amik gyakran nem mennek vissza maguktól a helyükre. Fantasztikus munkát végzett, egyből utána nem éreztem változást, de aztán 1-2 hónap altt teljesen elmúlt a fájdalom. Pedig már azt hittem örökre fájni fog.

2014. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!