Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra a védőnő a Tena...

Szülés utánra a védőnő a Tena legnagyobb betétjét ajánlja, amit gyógyszertárban tudok megvenni. Ez a betét belemegy a normális most hordott bugyimba? Vagy vennem kell nagyobb bugyit?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én konkrétan felnőtt pelenkát kértem már a második szülésnél :D - tanultam az elsőből :D - ja és bármelyik nagyobb hiperben. lehet kapni 5 db-os eldobható bugyit...az elég nagy..! A baba részlegnél keresd!
2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér. Én pelenkabugyit vettem, eldobhatót. Nagyon kényelmes volt a hasi részén, nekem sajnos sürgősségi császár lett a vége, és nem volt mindegy, hogy van-e ott bugyigumi vagy sem. Ha legközelebb simán sikerül a szülés, akkor is ezt fogom használni, mert nagyon kényelmes volt, és rengeteget elbír, ez viszont bugyi helyett volt rajtam.


Tena pants: [link]

2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

bele megy, de nem a csípőbugyiba való szerintem, hanem a magasderekúva.

A DM-es jessa is ugyan olyan jó amúgy, csak olcsóbb.

2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem vettem bugyit, simán belefért nekem a sima (persze nem tanga, de gondolom te sem azt hordod most)bugyiba.
2014. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát Nekem alig fért bele, pedig csak T.L. Extrát használtam. Nekem jól jött a hasleszorítós bugyi is mert a betétet is tartotta.
2014. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem veszek majd 1csomaggal, megnézem, és majd utána ha úgy látom veszek még eldobható bugyit. Mégegyszer köszönöm.
2014. nov. 4. 09:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a legnagyobb éjszakai szárnyas betétet használtam szülés után, tökéletesen jó az is és nem érzed magad úgy, mintha be lennél pelenkázva, szerintem nem kell megvenni a drága Tena-t.

Kínaiban vettem széles XL-es bugyikat, ezeket mai napig használom, ha menstruálok, így felesleges kiadás nem volt.

2014. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az eldobható bugyi olcsó és az első 1-2 napban nagyon jól jött. Gondolom, amióta nőtt a hasad, vettél pár nagyobb alsót, abba tökéletesen bele fog férni.
2014. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én végül császáros lettem így a sima bugyik nem lettek jók mert a katéter csöve úgy lerántotta a bugyik detekát, hogy pont a sebbe vágtak bele. Extra magas derekú nagyibugyit vettek nekem a kínaiban, szülés után mikor lement a hasam egészen derékig felértek :)

Azóta is hordom őket menstruációkor.

2014. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem voltam megelégedve a Tenával. Mikor elfogyott chiccos betétet vettem. Sokkal jobb volt. Hosszabb és nagyon puha. Ezek a betétek sima bugyiba nem igazán férnek bele, mert mozdulsz egyet és elmozdul. Én a gyógyszertárban vettem Tena rögzítő bugyit és nagyon kényelmes volt, valamint könnyen tisztítható.
2014. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!