Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes vagyok eléggé elkezde...

35 hetes vagyok eléggé elkezdett szúrkálni a bal oldalon a petefészekem (hasam alja) rettentő hányingererm van szárad a szám fáj a fejem mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 21:47
 1/1 anonim válasza:
Szedsz terhes vitamint? Az elejétől rosszul vagy vagy csak most? Iszol eleget? Mert a hányingered a terhes vitamintól lehet hagyd abba, szedj helyette sima Supradint. Én is így jártam. Nem bírja a szervezet ezt az óriási adag vitaminkúrát. Elég a Supradin, úgyis viszel táplálékkal be még vitamint. Meg igyál meg napi 3 liter vizet az a legjobb. A szúrkálódás az normális, lesz ennél rosszabb is :). Első babám. Én is megijedtem ettől.
2014. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!