Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fél éve szültem. Azóta legtöbb...

Fél éve szültem. Azóta legtöbbször nyálkás, "vastag" folyásom van. Néha fáj a hasam. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szoptatok. 2 orvosnál is voltam még a nyáron, egyik sem talált semmit.
2014. nov. 6. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen gyakori a hasfájás?

A folyás is mindig ilyen állagú vagy csak néha?


Azért kérdezem, mert szülés után nekem is megváltozott pár dolog, de rá kellett jönnöm, hogy a ciklusom bizonyos időszakában erősebb a folyásom, és bizonyos időszakában fáj a hasam.

Én is voltam dokinál, és szerencsére nem találtak semmit. Azt mondták, hogy a terhességem hatására (a hormonok hatására) másképp reagál a testem a ciklusom bizonyos fázisaira.

Nekem amúgy peteérés körül fáj a hasam leginkább, illetve mensi előtt jó pár nappal is "jelez".

2014. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasfájás általában kerékpározás utáni napokban jelentkezik. A folyás mindig ilyen, egyébként kevés. Én még nem menstruálok azóta.
2014. nov. 7. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!