Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nekem kell tartani a...

Miért nekem kell tartani a lábaimat felhúzva? Miért nincs már kb. egy magyar szülészeten se kengyel a szülő nőnek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem volt. egy nagyon profi kis szülőágyon szültem Vácon nyáron.
2014. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ha "magadba kapaszkodsz" nagyobb erőt tudsz kifejteni. A kengyel nem lenne jó, mert amilyen magasba (majdnem a nyakadba) kell emelni a lábad, azt a kengyel nem tudná megoldani :) Egyébként nekem mindhárom szülésnél én magam is tartottam és egyiket pluszba a szülésznő, másikat apuka tolta felfele. Nem jó érzés, tudom én de így könnyebben kint van :)
2014. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
n kengyellel szültem,oda volt kötve a lábam de nagyon rossz volt.Ez belekényszerített egy olyan pózba amellyel nekem nagyon nem volt könnyű és jó szülni.Szerintem marha elavult.
2014. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem se volt jó kengyellel szülni. a végére már rángatózott a lábam az égbe, mert ugye sokáig volt felfelé és elzsibbadt.
2014. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uzsokiban is van. Ott mondjuk pár éve volt felújítás és jó kis kényelmes szülőágyat sikerült beszerezni. Nekem kényelmes volt, bár 7 perc volt a kitolási szakasz, nem volt ideje elzsibbadni a lábamnak.
2014. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen megfelelt, hogy én fogtam (és a szülésznő vagy az orvos) a lábaimat, jól bele lehet kapaszkodni és jobban lehet nyomni.
2014. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam a lábamba kapaszkodni, az ágy karfáját szorítottam.
2014. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél én tartottam, könnyebb úgy valóban. Második érdekesen sikerült, ott csak fel volt húzva a lábam és a talpam az ágyon volt...így sem volt nehéz.
2014. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott van kengyel, sőt bele is szíjazzák az ember lábát. Én kértem, hogy a szíjat vegyék legalább le, mert szörnyű volt...
2014. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!