Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István-dr. Pop Andrea...

Szent István-dr. Pop Andrea vagy dr. Lengyel Mária esetleg Róbert Károly Magánkórház dr. Dékány Ágnes vagy dr. Herczegh Szabocs?

Figyelt kérdés

Keresnék egy jó,megbízható,kedves,természetes szülés-gátvédelem párti orvost.

A Róbert kórház nagyon szimpatikus,voltam látogatáson,nagyon kedvesek,segítőkészek voltak.A Szent Istvánról nem mondható el ugyanez,de a két orvosról ott is jókat hallottam.


Köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 17. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Szent Istvánban szültem, igaz nem a doktornőknél, viszont szerintem ott is nagyon kedvesek és gátvédelem hozzá állásúak. Az viszont biztos, hogy az Istvánban nincs luxus ellátás. mikor én szültem, dömping volt, és nem volt szabad szülő szoba, a vajúdóban voltunk 3-an is együtt vajúdni, míg nem lett szabad szoba. Ha megengedheted a magánklinikát, és ez fontos, akkor érdemes azt választani. Bocsi, de a dokikról nem tudtam véleményt mondani.
2014. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem,hogy ki volt az orvosod?

Róluk hallottam eddig,nem nem zárkózom el mástól sem,akit javasolnak:)



Köszi:)

2014. nov. 20. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt fogadott orvosom, csak fogadott szülésznőm Spiesz Anna, és én dúlával szültem.

Egyébként Dr László Dániel volt aki a szülésemnél bent volt. Nagyon rendes doki volt. Viszont nem tudom milyen mint saját orvos.

2014. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!