Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban még...

Szent Imre kórházban még maradt olyan orvos, aki természetes szülés párti vagy mindenki eljött?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé szétszéledtek sajnos. Pedig nagyon jó hely volt.
2014. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én most szültem ott és Szigeti Katalin volt a fogadott orvosom. Szóba se került a császár ( bár teljesen probléma mentes volt a terhességem )
2014. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Attila.

Én környékeztem császárért, de nagyon ügyesen, diplomatikusan kitért és halogatta a kérdést. Végül meggyőzött, hogy ha nincs orvosi indok, akkor próbáljam meg hüvelyi úton.

Természetesen, ha bármi miatt indokolt a császár, akkor császározni fog - a baba egészsége kap prioritást ilyenkor.


Nekem végül vákuum lett, mert komplikáció miatt elakadt, de ez már csak akkor derült ki, amikor a szülőcsatornában volt, nem utalt rá korábban semmi. Nagyon profin megoldotta, a baba makkegészséges és a beavatkozással járó jelentős roncsolódást nálam is gyönyörűen összevarrta, helyre tette. Azóta olyan ismét az alvázam, mint szülés előtt.


Szóval őt amiatt is ajánlom, mert hirtelen sürgősségi helyzetben is nagyon profin és magabiztosan dolgozik. (Több családtagom is szült nála, egyiküknek volt csak előre megbeszélt császár, mert korábban volt egy gerincsérüléssel járó autóbalesete és nála kockázatos lett volna a hüvelyi szülés.)

2014. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, van, dr. Zsigmond Tamás. Fiatal, udvarias,kedves,lelkiismeretes,rugalmas, jó orvos,haladó nézetekkel. Ha szeretnéd, elküldöm az elérhetőségét.
2014. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kérdés foglalkoztat engem is... Júniusban lesz aktuális és az még bő fél év... Félek, én pont kifogom, hogy egy moszkvai mintakórház lesz belőle. :(
2014. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én olvasgattam a mai napok sok oldalt,és úgy döntöttem nem itt fogok szülni..

Nem igazán szimpatikus a főorvos és a szemlélete,akikről jókat olvastam,senki nincs már ott..

Most gondolkodom,hogy be merjük e vállalni a Róbert kórházat

2014. nov. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!