Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok Budapesten megbízható...

Tudnátok Budapesten megbízható szülészt ajánlani programozott császárhoz?

Figyelt kérdés

Sajnos egészségügyi problémám miatt kizárólag progis császárral szülhetek. Már van két gyermekem, így két császárom is, viszonylag kicsi időkülönbséggel. Most a harmadik terhességemnél járok és sajnos nagyon megrendült a bizalmam abban a vidéki kórházban, ahol eddig műtöttek.

Ha tudnátok megbízható fővárosi szakembert/intézményt ajánlani, megköszönném.


18 hetes kismama



2014. nov. 24. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocs az offért, de ez engem is érdekelne. Nekem is szükség lesz majd ügyeskezű szülészre, mert nekem is harmadik császárom lesz, ha lesz, egyelőre még terv és várunk, mert még csak egy éves a kicsi. A két gyerek között 19,5 hó a különbség. Neked most mennyi idős a kicsi?

2014. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik magánrendelésen meg tudod beszélni ezt az orvossal. Amikor bejelentkezel rendelésre, akkor még előtte telefonon kérdezd meg tőle.

Javaslom, hog yelőtte kórházat válassz, nézd meg hog yott kik az orvosok, keress nekik magánrendelést.


Én a Jánosban szültem, term. úton, azért nem tudok orvost javasolni, de mivel vidéki vagy, én így keresnék a helyedben.

2014. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 és 4 évesek a "nagyok".

Ami még probléma, hogy olyan orvost keresnék, aki nem várja mega a progis császárnál a 39 hét és 4 napot, merthogy akkor szabad a műtő. Nekem így volt sajna, beindult előtte néhány nappal a szülés, pedig ezt kellett volna megelőzni. (Kardiológiai alapbetegségem van, sajnos)

2014. nov. 24. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Kia doktorról nagyon jókat hallottam ezen a téren, engem is műtött, igaz nem császárom volt nála. Régebben a Péterffyben volt, most talán a Margitban, nem tudom. A teljes neve talán Kiarash Bahreman (nem vagyok száz százalékig biztos, de ilyesmi :)). Nagyon pörgős, vidám, nagy műtéti tapasztalata van, és nem zárkózik el a körülményesebb, különlegesebb "esetektől" sem.
2014. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, de kórházban császárhoz én a MÁV kórházat javaslom. Ott szinte bármelyik doki jó ebben: Dr. Farkas, Dr. Spánik stb.
2015. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!