Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent János kórház vagy Szent...

Szent János kórház vagy Szent Margit kórház? Melyik a, , bababarátabb" hely? Mindenféle tapasztalatot várok!

Figyelt kérdés
Mindkét intézményben találtam jó orvost, akinél szülnék. Igazából az lenne a döntő, hogy melyikben engedik be a papát a babához? Melyikben lehet nagyobb eséllyel magánszobát kérni? Nem sznobizmusból kérdezem, csak nagyon fontosnak tartom, hogy az apa és a gyermek találkozzon és ne csak ablakon át lássák egymást.
2014. nov. 29. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

én egyikbe se szültem, de 2x indult meg a szülésem, egyszer vetélés gyanúval a margitban feküdtem... lepukkantde jó, hogy nem mehetnek be a látogatók, baba mehet az üvegajtó elé, anyuka meg kimehet :) 2-3 ágyas szobák vannak.

jánostól engem kirázott a hideg, ott koraszülés gyanúval feküdtem, ott van koraszülött osztály azért.

ott 6 ágyas szobák voltak, bár lehet vannak kisebb ágyasak is. látogatók betódultak az újszülöttekhez a szobákba, most gondolj bele mi van ott, mikor 5 babához egyszerre érkezik a rokonság... közben meg ott fekszik meztelen a császáros kismama... nkem ez nem volt szimpi, szerintem nem jó a babának...

végül az imrében szültem, na az tényleg szép volt és maximálisan a baba számított, oda tényleg nem lehetett bemenni :) velem volt végig, 2 ágyas szobában, ez is jó volt, mert figyeltek, hogy első gyerekes többedik gyerekes mellé kerüljön így segítettek a szobatársaim (2 volt 2 nap alatt). ja és kidobtak 2 nap után, ezt is imádtam :D

barátnőm a jánosban szült, őt 6 nap után engedték ki...

2014. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Margitban szültem, most is ott fogok.:) a császáros szoba 6ágyas, a többi 2-3 és van kettő 1 ágyas fizetős...két éve így volt. Ha szólsz hogy szeretnél privát szobát, akkor az alapján döntenek, ki szólt a szülés időpontjához képest hamarabb...remélem érthető.:) tehát ha a szobában ketten akartok fizetős szobát, aki 1perccel hamarabb szült, az mehet be. Én két éjszakát a császáros szobában voltam, utána szabadult fel a privát. Csak oda jöhetnek be látogatni. Amúgy nagyon jó kórház! :) kit választottál ott?
2014. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jánosban szültem császárral. Apa rögtön megkapta a babat. Hozzám is hamar hoztak szoptatni. Vannak itt is alapítványi szobák de van ingyen 2 es 3 sgyas is sajat furdivel. A látogatás borzalmas, mindenki bejöhet. Császár után nincs őrző, ott fekszel az agyadban pucéran betakarva, mikozben tele van látogatóval a szoba. Ezt a reszet kihagytam volna..
2014. nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok!

Eddig a Margit a nyerő, bááár a két nap után hazamenetel miatt a Szent Imre is szimpatikus! :) Megnézem, találok-e jó dokit. :)


A János kórházban Dr. Dömötöri szimpatikus (9 petefészek és méhgyulladást kezelt ki nálam, végig diszkrét és szimpatikus volt) illetve a Margit kórházban Dr. Sárvárit ajánlotta több ismerősöm, mindenki csak dicsérte! Mind anyagilag, mind orvosilag, mind emberileg! :)

2014. nov. 30. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok, nekem is Sárvári az orvosom! És szintén csak ajánlani tudom! Nagyon jó orvos!:)
2014. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!