Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Végre egy kedves, normális,...

Végre egy kedves, normális, alapos nőgyógyász javasolnátok Budapesten?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy nagyobb magánrendelőben,és annyira rossz tapasztalat volt

20,500 ft-ot fizettem,egy 5 perces vizsgálatért,az orvos kiviharzott,míg felöltöztem,így még elköszönni,kérdést feltenni sem tudtam neki,ott maradtam az asszisztenssel..


Nincsenek nagy igényeim csak tényleg ha ennyi pénzt fizetek legalább pár percig érezzem,hogy foglalkoznak velem,és egy-két kérdésemre válaszolnak


2014. dec. 8. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én őket javaslom, közülük bárkit. Meg fogsz lepődni a különbségen, azon, hogy ilyen orvosok is vannak a világon! :)


[link]

2014. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Gutmann Orsolya, a Bálint család, ők szuperek.
2014. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Szimpatikusak valóban ránézésre,utána olvasom:)

Ugye árakban sem mennek az egekbe?

2014. dec. 8. 23:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr. Ujházy Andráshoz járok, és a legmesszebbmenőkig elégedett vagyok vele, sok rossz tapasztalat után kerültem hozzá. Nagyon kedves (előfordul, hogy fáradtabb, mert nagyon sok betege van, olyankor kicsit kevésbé közlékeny, de akkor is nagyon normális), nagyon alapos, és jó szakember. És a teljesen megfizethető kategória.
2014. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Toldi László. Én a végsőkig megbízom benne.
2014. dec. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr. Vermes Gábor. Nagyon normális, viszont nem az a "túl cukros", alapos és én igen lelkiismeretesnek ismertem meg.
2014. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aechmea válasza:
Dr. Rucz Árpád
2015. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!