Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gödi vagy Göd környéki anyukák...

Gödi vagy Göd környéki anyukák! Ti hol szültetek? Budapesten-e vagy a lakóhelyeteken vagy máshol? Tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

#császármetszés #szülészet #szülésznő #életmód #epidurális érzéstelenítés #Göd és környéke #természetes avagy normál szülés #szülész-nőgyógyász orvos
2014. dec. 13. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vácon szultem, felsogodiként, és elégedett vagyok a korhazzal. a kaja borzasztó de massal nem volt gond :)
2014. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Normál szülésed volt?
2014. dec. 13. 10:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Dunakeszi vagyok, Vácon szültem, mindennel és mindekivel maximálisan elégedett voltam, kivéve az ételt. Ha van kérdésed nyugodtan írj!
2014. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. sajnos inditani kellett mert a 41. hétre se sikerult kibujnia, aztán nem fért ki úgyhogy csaszaroztak. utana belazasodtam ezert 10 napig voltam bent, ez ido alatt a noverkek.vigyaztak ram, 1-2 kivetellel mind nagyon rendes volt (csuszopenz nelkul)
2014. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kaptatok-e valamilyen szert vajúdás vagy a kitolási szakaszban?
2014. dec. 13. 13:15
 6/14 anonim ***** válasza:
nem de nwm is kertem mert sztem nem volt olyan veszes. a kitolasnal lehet h kellett volba de ott meg mar tudtuk h csaszar lesz...
2014. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem mondta-e Nektek valaki, hogy pedig a szülő nők többsége epidurális érzéstelenítést kér a vajúdási szakaszban? :(
2014. dec. 13. 13:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a volt MÁV-ban szültem, első gyereknél még Felsőgödön laktam, a másik kettőnél pedig az utolsó egy-két hétben szüleimnél voltam Felsőgödön, ők vigyáztak a gyerekekre. Az M2-n 20 perc alatt a kórházban voltunk. Jók voltak a tapasztalataim, bababarát kórház. Első alkalommal kínálták az EDÁ-t vajúdásnál, de én nem kértem. Másik kettőnél nem, de biztos kérhettem volna.
2014. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Tudtommal Vácon nem lehet kérni csak úgy epidurálist. Én sem kaptam semmit, aztán a végén amúgy is császár lett. Nagyon segítőkész és kedves volt mindenki.
2014. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mikor szültetek, ez évben vagy korábbi években?
2014. dec. 13. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!