Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a nőgyógyászhoz az eleje...

Ha a nőgyógyászhoz az eleje óta hozzájárok és 8000 ft/alkalom, akkor mennyit kérhet tervezett császárra? Sajnos nem úgy fekszenek a babák és nem volt rá alkalom, hogy rákérdezzek.

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nehéz megmondani. Én, a sógornőm és a legjobb barátnőm példáit tudom mondani. Sógornőmtől 80 ezret kért a dokija, tőlem 100 ezret.. a barátnőm pedig ikrekkel volt terhes, és problémás volt a terhesség és a szülés is.. ő 150 ezret adott.. de ez 3-4 és 6 éve volt.. Nem tudom azóta hogy változtak a dolgok.
2014. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 6ezret fizettem/alkalom, és 100ezret kért volna szüléskor (csàszàrról nem beszéltünk)! Szülésre nem kértem fel!
2014. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En 12ert járok hozza es a szulesert 110-t kér. Hat kihagyom igy karácsonykor :) 38+3hkm
2014. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az èn dokim 30 ezer-alkalmankent viszont a szules ingyenes...igy nekem is jobb volt h a szulesre mar ugy mentem h nincs kotelezettseg es reszletekben rendezhettem a nehezet....ez igy olyan mintha 10.000 lett volna alkalmankent es 100 ezer a szules....sztem legalabb 70 korul adj...
2014. dec. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az én orvosom 10e/alkalom és a szülésre nem kér külön, de általában a díj tízszeresét szokták adni. Én is 100-at adtam, de 80 is elég lett volna. Császárnál többet szoktak, másik kismama császárra 120-at adott, de neki az orvos a lombik mellett is segített végig. A tervezett császár és az ikerterhesség miatt én 120-150között adnék a helyedben.
2014. dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Jesszusm ... Képesek vagytok egy ingyenes szülésért fizetni ???? Egy picivel sem vagy nagyobb biztonságban mint ha egy kanyit sem adnál ...


Nekem a Szent Imrében volt a császárom a 3. Gyerekkel a főorvos mütött gyönyörü volt a varrat végig kedves volt és bejött másnap is h rendben vagyok e ? És ez nekem egy fillérembe sem került !


A 2. Gyerek a Kútvölgyiben született a Doki akihez jártam ( nem kértem fel szülésre) éjjel amig vajudtam vagy 5x telefonált mi a helyzet reggel 6 kor ott volt. Császár lett de anno ő sem fogadott el semmit sem mert h munkaidőben volt és akkor ő rendesen kap fizetést ...


Szal szerintem felesleges ennyit oda adni nekik inkább magadra a párodra és a gyerekre költsd el ....

2014. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálam 10 ezer volt volt a terhesgondozás, a végén heti egy ctg+ uh nála, ekkor ötezer.

Mind a kétszer császár volt, 50 ezret adtunk neki.

A barátnőmnek 80 ezret kért az ikercsászárért a dokija.

Én biztos nem adnék 100 ezer forintot, legyen akármilyen jó doki is!

2014. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Uristen! Ez nekem magas! Foleg, ha elore arat mond a doki az torvenytelen is es gyomorforgato. En 7 ezret fizettem a terhesgondozasert, arat nem mondott a doki a prog csaszarra farfekves es masodik csaszar miatt, de mivel ugyeleti idejeben mutott, nagyon nem is kellett volna adnom, vegul negyven ezret kapott, de ez is sok volt, mert be sem jott utana. A mutetet amugy szepen megcsinalta, hibatlanul, de ez a dolga.

Sajnos az orvisok azert vannak igy elszallva, mert a fent valaszolo kismamamak ilyen elszallt osszegekkel tomik a zsebuket teljesen indokolatlanul.

Kerdezo! Annyit adj, amennyit elbirtok es amennyire elegedett vagy a dokival! Ha 30 ezret tudsz adni akkor annyit. Nem kell szazezrekben gondolkodni. Mar undorito ez az egesz komolyan! Neked problemamentes szulest!

Ja, en budapesten szultem a janosban.

2014. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os akkor szerencsed van ahol en lakom ott az sztk katasztrofa. itt te is vigan csengetnél a dokinak
2014. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Doktor nőm 7 ezer ft-ot kér alkalmanként a magánrendelésén, 85 ezret kér a szülésért, akár császár akár hüvelyi szülés lesz, ezt mondta. 16 hónapja császároztak, 2 hónap múlva szülök.
2014. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!