Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38-39 hetes kismamák hogy...

38-39 hetes kismamák hogy vagytok? Izgultok már? Van már valami jele a szülésnek?

Figyelt kérdés
lenne kedvetek privátba beszélgetni ?
2014. dec. 16. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Már majd megőrüök,olyan türelmetlen vagyok.Nyugtalan vagyok 2-3napja,nem tudok aludni. Éjszaka volt egy erős görcsöm,meg ma reggel is. Ment a hasam,babám tegnap óta sokkal kevesebbet mozog. jövőhét csütörtökre vagyok kiírva. Jó lenne ha meglepne minket,és hétvégén kibújna,és karácsonyra itthon lehetnénk.

38+5hkm

2014. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ismerőss... kitartást neked is :) én is már nagyon türelmetlen vagyok és nagyon rosszul viselem már nagyon fáj már mindenem:(

kisfiú vagy kislány lesz?

folytatjuk privátba?:)

2014. dec. 16. 11:36
 3/6 anonim válasza:
Csatlakozom! Nagyon jó lenne már kettőben... próbálok a lelkére beszélni, de még nagyon jól elvan odabenn.:) 38hkm
2014. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elegge magam alatt vagyok..........32. heti ultrahangon fejvegu volt, 36.-on meg mar faros. Ma voltam vedononel........szivhang alapjan nem fordult be es mar kicsi az eselye, hogy be fog. Nalunk nincsen faros szules, forditas........szoval csaszar. Probalok negykezlab allni, csipomet felpolcolni, de semmi hatasa. Rettegek a csaszartol.........es nagyon szerettem volna termeszetes uton szulni. 37+4 vagyok.........szoval csoda kell, hogy ne csaszar legyen. Ebbol kifolyolag nem varom a szulest. Ellennek meg igy egy darabig...... :/ :)
2014. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.hallottam olyant is h az utolsó percben fordult meg.kitartast!
2014. dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ne aggodj lehet tényleg utolsó pillanatba meggondolja magát és megfordul, ne rágd magad ez miatt...élvezd ki a babavárás utolsó időszakát :)

gondolod írjatok privátot ott szívesebben beszélgetek:)

Boldog babavárást mindenkinek :)

2014. dec. 17. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!