Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi esélyem van a természet...

Mennyi esélyem van a természetes szülésre ha súlyos asztmás vagyok és van egy kis szívbillentyű problémám is?

Figyelt kérdés
Még nagyon a terhesség elején járok, de ma elkezdtem ezen agyalni. Nyilván a legfontosabb szempont a baba, hogy ő egészségesen jöjjön a világra és ennél sokkal mellékesebb, hogy hogyan. De annyira szeretném természetesen világra hozni és kicsit most elkeseredtem, ahogy elkezdtem ezen gondolkozni, hogy igazából nincs rá sok esélyem.
2014. dec. 18. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..



olvasd el van aki termeszetesen szult de van aki nem

Asztmad suluossagatol fugg

2014. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy egészséges tüdővel is elég nehéz volt megszülni a fiam. Iszonyat fontos volt a tiszta és helyes légzés. Utána amúgy a sok ki-be légzéstől nagyon fájt is a tüdőm. Orvosilag nem tudom, hogy indokolt-e ilyen esetben a császár, de ha azt mondja a doki, hogy igen, ne keseredj el. Ha császárral kell szülnöd, attól még lehetsz majd jó anya. :)
2014. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is asztmás vagyok,gyakorlatilag a fél tüdőm működik,anyira rossz,de az orvos szerint nem akadály a természetes szülés,mert közben adnak infúzión tüdő és értágítót. Nem tudom a te esetedben mennyire más a szíved miatt,kérdezd meg!

39hkm

2014. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!