Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Három hét múlva lesz meg a...

Három hét múlva lesz meg a kicsi. Milyen ruhát készítsek össze neki hazajövetelre? Miből elég egy sima pamut, rövid ujjú vagy minden vastag plüss legyen?

Figyelt kérdés
Kocsival jövünk haza.
2010. febr. 6. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen hosszú ujjú body, harisnya, rugdalózó, sapka, és bundazsák.
2010. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body (sima pamut), rugdalózó (sima pamut vagy plüss), kiszokni, esetleg egy kardigán (kocsikabát), meleg sapka és bundazsák vagy overáll.

A kocsiban az overállt kibonthatod, ha már meleg van.

2010. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én március 3-ra vagyok kiírva, és hideg időre számítok. Amit összekészítettem: 1 vékony pamut hosszú ujjú body, 1 vastag térd zokni(vagy harisnya is lehet), 1 (béleletlen)plüss rugdalózó, ebből ujjatlant vettem neki ezért egy kis plüss kardigánt is betettem. Minderre egy vastagabb téli plüss overall (vagy hordozóba köthető bundazsák is lehet) és egy kissapi(ez is vékonyabb fajta, takarja a fület, elég lesz szerintem ez, mert az overall kapucniját ugyis felteszem). Kesztyűt nem tettem be, mert a overall ujjainál visszahajtható szükség esetén. És még bekészítettem egy polár plédet, a biztonság kedvéért, ha nagyon hideg lenne. Mi is kocsival jövünk haza.
2010. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én február 28-ra vagyok kiírva és szinte egy az egyben ugyanazt készítettem be mint a márc. 3-ra kiírt kismama:). Még annyit, hogy az overálon kívül aminek alapból van kesztyűje, egy bélelt plüss kapucnis kezeslábast is beraktam nem is tudom, hogy miért.:)Én alapból túlpakolós vagyok, ha nyaralni megyünk négyen, nem férünk el a kombi kocsiban:) A kórházi cuccom is a legnagyobb bőröndömben van:) Visszatérve a hazajövetelre, ha mindent ráadnék akkor biztos melege lenne, de inkább több ruha legyen mint kevesebb, a kocsiban elfér és csak a hazajövetelkor hozza be az apuka a kórházba:) Én inkább a mérettel voltam bajban, ha az 56-at rakom be mindenből, tuti, hogy a fele kicsi lesz, így egy picivel nagyobbakat készítettem össze.
2010. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is március 3-ra vagyok kiírva. Most tudtam meg hogy nagy baba lesz, ezért badibó és rugiból egy kisebb és egy nagyobb méretet is odakészítek, mert lövésem sincs melyik lesz a jó rá, ne apának kelljen válogatni a méretek között. Szóval: pamut body (rövidujjú), plüss rugi vagy pamut rugi+kabátka, vastag zokni, orkános kapucnis overall, vékony pamut sapi, rá egy polár sapi és sál, polár kesztyű (mivel az overallhoz nincs), kispléd és egy textil pelenka amivel az arcát letakarom kinn. De remélem nem lesz már ilyen hideg és ekkora hó addigra! Könnyű szülést!
2010. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!