Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek milyen krem valt be a...

Nektek milyen krem valt be a szules utani striakra?

Figyelt kérdés
Most ket hete szultemegesz terhessegem alatt nem volt gondom a striakkal, de a szulesnel sajnos megrepedt a hasfalam. Terhesseg alatt csak testapoloval kentem, de most mivel tudnam kicsit halvanyitani? Nektek mi valt be? Illetve mennyire tunt el es mennyi idore a szules utan?

#terhesség #stria #megrepedezett bor
2015. jan. 19. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
a krém neve. dr kelen reforma. nekem enyhített sokat. és 2000 ft naponta 2x kentem és sokáig elég nagyon. rossmannba van.
2015. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nincsen csodakrém ami eltüntetné a striákat (aki elhiszi hogy lézltezik az benyelte a nagy marketing rizsát), mivel ott megszakadt a bőr már csak sebészileg lehet eltüntetni a nyomát. Krémek használata nélkül is teljesen ki fog fehéredni (viszont ha nyáron napozol akkor feltűnő lesz, mert míg a bőröd barnul a striák mindig hófehérek maradnak).
2015. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
cáfolnám, nekem halványabb lett, és ott is barnul a bőr ahol megszakadt. minnél barnább vagy annál jobban nem feltünő.
2015. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
nem a krémtől, hanem az időtől halványulnak :) csodaszer nincs, majd jobb lesz, és ennyi!
2015. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Vichy terhességi csíkok elleni krém vált be. Nem olcsó, de nekem látványos az eredmény.
2015. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele, hogy teljesen nem fognak elmulni. Azt en is cafolnam, hogy a barnulasnal feltunobbek lesznek, mivel kamaszkori striaim amugy is voltak, s minel barnabb voltam annal kevesbe volt feltuno. Amugy olyanok velemenyere lennek kivancsi, akiknek bevallt valami. Nem ertem miert ingerel egyeseket annyira az, hogy masok esetleg szeretnenek valtoztatni dolgokon, s nem "minden mindegy" alapon szeretnenek elni. Koszonom a megertest.:)
2015. jan. 19. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem minden mindegy kategória. A striákat tudományosan bizonyítottan csakis lézeres úton lehet eltüntetni. Az idő múlása halványítja őket, ha az egyes válaszoló nem kente volna magát krémmel akkor is ugyanúgy kifehéredtek volna. De ha szeretnéd belinkelem neked az angol nyelvű erre vonatkozó kutatási anyagot ha nem hiszed, hogy mennyi mindent megvetetnek azokkal a nőkkel akik el akarják tüntetni a striáikat. De mások is vannak akik változtatni akarnak (mert ráncosodik a bőrük/pattanásosak/narancsbőrösek/túlsúlyosak/stb.) kamu ígéretekkel abszolúte várható (pozitív) eredmény nélkül így lehet ezreket kihúzni azoknak a pénztárcájából akik mindent elhisznek a reklámoknak, a szuper ígéreteknek és a csillivilli kinézetnek.

De természetesen ha úgy érzed, hogy neked sikerül megtalálni azt a csodaszert amit évtizedek óta nem találnak a kutatók akkor sok szerencsét kívánok hozzá.

2015. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy te mit látsz, hogy szerinted feltűnőbb-e ha barnulsz vagy sem, az mondjuk egész más, mint mikor külső szemlélő számára a fehérbőrödön szinte eltűnnek a kifehéredett kissé gyöngyház színű csíkok, vagy a barnult bőrödön zebra csíkként világítanak.
2015. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!