Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni farcsont és...

Szülés utáni farcsont és csuklófájdalom el fog még múlni?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem és azóta iszonyatosan fáj a farcsontom ill a csuklóim. Volt ezzel más is így? Mi segíthet?

2015. jan. 21. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam ezzel. Éjszakánként nagyon fájtak a csuklóim (az néha még mindig) és a térdem. Akkor el kezdtem szedni minden nap kalcium és magnéziumot, plusz leadtam kb 10 kilót. Helyrejöttem :)

A farcsontfájdalom nem tudom, hogy mitől lehet...(elmozdult valami?)

2015. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak a farcsontom fájt, az viszont annyira, hogy a gátsebet nem is éreztem... Nekem nagy volt a baba és gyorsan jött, illetve állítólag atipusos volt a farcsontom. Ez mozdult el szülés közben... Ha kényelmetlen széken ültem párna nélkül, akkor igen sokáig megvolt az érzés :(
2015. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El....nekem szeptemberben volt 2 éves a 3. gyerkőcöm,de már nem fáj a farcsontom.Gyorsan született-2 óra volt az első fájástól-baromira megnyomta.Nagyon hosszú ideig fájt(kb.másfél évig).Most már csak akkor,ha sokáig egy pozícióban ülök, és nagyon kemény felületen(föld,beton,párna nélküli szék).
2015. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!