Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » C2111-es értékkel indítanak...

C2111-es értékkel indítanak szülést? Vagy nagyobb fokú tágulást várnak?

Figyelt kérdés
Holnap töltjük a 41. hetet. Tapasztalatok?
2010. febr. 8. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok!2111-es a méhszáj már a 36. héttől.Ma voltam UH-on III.fokú a lepény, a gyerek méretei már több mint 2 hete megvan 40 hetes.100 BPD,76 FL, 114 THQ, súlyát már csak nagyon óvatosan becsülték.Nem merik szerintem mondani, de úgy fogalmazott az UH-os, hogy nagyon erősen 3500g feletti.6-ára voltam kiírva.Talán pénteken beindítják, ha addig nem jön ki!De mondanom sem kell én úgy érzem a tegnap is késő!!Könnyű szülést neked!
2010. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az indítások többsége pont abból adóddi, hogy nincs megfelelő tágulás, tehát itt nincs elvárás!

Ha meg így nyitva vagy, miért nem szülsz normál úton? Egy infúzió és 2 óra mulva kint van a kicsi...

(engem 2100 méhszájjal vettek fel fé 3-kor, 3 óra mulva meglett minden nélkül a kicsim)

2010. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szülnék én normál módon indítás nélkül,csak a Drágaságom nem hajlandó megválni tőlem. Ha csütörtökig nem jön magától,akkor indítanak. Azért kérdeztem, hogy járt-e így valaki, hogy ilyen értékkel indították.
2010. febr. 8. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem túlhordás miatt ilyen cg értékkel indítottak.

Tablettát raktak fel.

2010. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!