Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt mondják, nem érezni a...

Azt mondják, nem érezni a tágulást, én mégis annak érzem ott azt a hasító, éles fájdalmat. Szerintetetek? 37 hkm

Figyelt kérdés
Keményedésem nem igazán volt, tegnap illetve ma már annak éreztem ezt a furcsa feszülést.
2015. jan. 30. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én folyamatos nyilallásokat éreztem, feszült odalent, mégsem nyíltam.

Persze ettől még te nyílhatsz és érezheted is, sőt szerintem tök szerencsés, aki ebből semmi sem érez, mert van ilyen is.

Nem vagyunk egyformák, úgyhogy nem minden történik nagykönyv szerint.


Honnan tudod, amúgy hogy ez biztosan a tágulást jelzi? Doki látott már?

2015. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem tudom, hogy tényleg az-e. Uh-n, nst-n rendben volt minden, az orvosom nem a nyúlkálós fajta.
2015. jan. 30. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:

De az. Nekem a masodik babanal volt ez es en is 3 hettel a szules elott kezdtem erezni. Neha pokoli volt a combtovembe olyan elesen belevagott, hogy sikitottam. Szornyu volt, mintha elvagtak volna ott az egyik inat. Ahogy kozeledtem a vege fele, egyre gyakoribb volt. Es en a vegere teljesen nyitva voltam, kozben volt neha ilyen pecsetes verezgetesem. Kiirt napon szultem, szoval nem volt leanyalom addig kibirni.

Kitartast, mar mindjart itt a vege! :)

2015. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is belenyilal méhszájba egy éles szúró érzés, de az orvosok arra szokták fogni, hogy befordult a baba és nagyon nyomja. 31+5hkm
2015. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam, amit az utolsó Válaszadó írt. De jobb elképzelni hogy nyílik a méhszáj így a vége felé. :-) tegnap nekem olyan fájdalmas volt ez, hogy csak lábujjhegyen, merev lábakkal tudtam tipegni, a másfél éves gyerekem után, na az szép volt, kinn a hóban. Én még csak 36 hetes vagyok. Nekem keményedésem is volt egész nap, és mellé görcsök a nyilallás mellett. reggelre elmúlt.
2015. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a 30. hét környékén kezdett nyilallgatni keményedés közben,de még most sem nyíltam ki,37+3 napos vagyok...Tegnap egész nap sokat keményedtem és most már nekem is a combomba sugárzik,szinte összecsuklik alattam a lábam ilyenkor.Arra gondolok,hátha már lentebb csúszott a baba,majd csak haladunk a vége felé.

Kitartás mindenkinek!

2015. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!