Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nyilvános helyen folyik el...

Ha nyilvános helyen folyik el a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Mit csináltál/csinálnál ha nyilvános helyen pl: buszon, plázában, utcán folyna/folyt el a magzatvized? Hogyan reagáltál? És a körülötted lévők?

Tudom, hogy nem feltétlen ömlik a magzatvíz mindenkinek azonnal, de nekem első babánál így volt, csak akkor otthon voltam.


2015. febr. 2. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit, max. szólnèk az illetèkesnek. Erről senki nem tehet.
2015. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is otthon folyt el, de ha valahol máshol lettem volna, igyekeztem volna nem bepánikolni. Ha ott a férjem, nyilván megkérem, hogy telefonáljon és hívjon taxit. Ha nincs ott, akkor én hívtam volna. Otthon is ez volt. Felhívtam a kórházat,azt mondta a doki, nem kell mentőt hívni, tusoljak le és taxival 3 órán belül legyek benn. Persze én már egy óra múlva a kórház előtt másztam ki az autóból :)
2015. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!