Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a szülés kezdete lenne? Ha...

Ez a szülés kezdete lenne? Ha igen mennyi időm lehet hátra?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Reggel óta szinte folyamatosan menzesz szerű görcseim vannak hol erősebb hol gyengébb és néha nyilalást is érzek.elégé meg is vagyok fázva nem tudom eldönteni h esetleg ez erölködés miatt van ahogy fujom az orrom vagy tényleg lassan itt az idő?3 napja reggel még erösebb fájások voltak kb 1 órán át tartott és elmult.tegnap voltam Ctg-n minden rendben volt.és elvileg holnap lépek a 39.-dik hétbe.Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 12. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.figyeld elöször is a fájások közti szünetet.ha már elkezd beállni,hogy x percesek,akkor az már az igazi lessz.ha csak néha,rendszertelenül jönnek,akkor pedig jóslófájások valószinüleg.esetleg figyeld majd,elmegy e a nyákdugó,vagy a magzat viz.

(Zsoka)

2010. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak jóslók. úlhordtam a babámat, szülés előtt kb. 4 nappal kezdődtek olyanok, hogy rendszeres 20 percesek, de elmúltak, aztán 1 órában 1-2 stb., tehát hasonló, mint Neked!

Ha legalább 2 órán át rendszeres, akkor valószínűleg eljött az idő! Jobbulást és nagyon könnyű szülést.:)

2010. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres, akkor már szülés, ha nem rendszeres, vagy elmúlik nem az. Vegyél egy meleg fürdőt, elvileg elmúlik, ha csak jósló. Azért jó lenne, ha doki látna.
2010. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!