Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez tényleg működik, hogy...

Ez tényleg működik, hogy mondvacsinált indokkal császároznak anya kérésre?

Figyelt kérdés

egy kis bibi itt-ott, anyuka a biztosításra pályázik, amit csak császárral kap meg, és már programozott is..


ez nem törvénytelen?

vagy e felett mindenki szemet huny..?


2015. márc. 7. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem orvosa válogatja. De milyen biztosítás?
2015. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

azt nem tudom pontosan, de biztos valami szüléshez, gyerekvállaláshoz kapcsolódhat, mert ilyenre vannak


de szerintem durva, ha ez így simán megy..

2015. márc. 7. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem indokolt programozott császárom volt, de semmi ilyenről nem hallottam. Más császárostól sem. Tényleg szoktak császárt kérni, de amennyire én tudom, nem anyagi okokból.
2015. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A jelenség létezik, nem tudom, mi köze van biztosításhoz, inkább félelemből vagy (az ostobábbja) presztízsokok miatt kéri. Nem értem, miért, szültem mindkét módon (császármetszésem rövid és 3x nyakra hurkolódott köldökzsinór miatt volt, egy éjszakányi vajúdás után), összehasonlíthatatlanul csodásabb volt természetes úton szülni.

Nem hiszem, hogy törvényt sért a szakmailag indokolatlan császármetszés, bár nem etikus. Ugyanakkor érthető a szülészorvos döntése is: a kismama vagy elmegy máshoz, ha ő nem hajlandó operálni, vagy ha marad és ne adj'isten komplikáció lép fel a hüvelyi szülésnél, jó eséllyel bepereli.

2015. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a törvény valahogy arról szól, hogy csak orvosi indoklással császározhatnak, sima kérésre nem.


és itt találják meg a kiskapukat hogy ráfognak mindent miért császároznak

2015. márc. 8. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
vannak olyan lakásbiztosítások amikben a császár kis műtétnek felel meg, és ha megtörténik a császár kisebb összeget kap a család. ezt onnan tudod hogy tanultam, és ráadásul császáros is vagyok. a következő baba is sajnos császáros lesz, de megsem fordult a fejembe hogy ezért ilyen biztosítást kössek!
2015. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

van millio fajta kimondottan szülés biztosítás, meg hasonló neveken..

pl [link]


és nem kis összeget fog kapni..már fizeti vagy egy éve

2015. márc. 8. 11:11
 8/9 A kérdező kommentje:
ha természetes lenne, bukná az egészet
2015. márc. 8. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Etika

Egeszseges testbe vagnak penzert

Egeszseges termeszetes szulest kerul ki az anya penzert

Hova sulyedt ze az korrupt orszag ???

2015. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!