Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőt vagy nőgyógyászt...

Szülésznőt vagy nőgyógyászt érdemes választani a Dél-pesti Kórházban szülés esetén?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
szülésznőt...ő van veled végig, a doki csak akkor megy be ha kell valami (nálam, pl oxit kötöttek be, és amiatt hívta fel/be a szülésznőm az akkori dokit hogy megbeszélje vele), vagy ha komplikáció van, a szülés után amikor összevarrtak, belül is szakadtam, és a szülésznőm "nem merte" megcsinálni, így szólt a főorvos nőnek, és ketten szépen összeraktak. de ennyi. az egész vajúdás alatt a szülésznőm ott volt. kísért pisilni, figyelte a gépeket, beszélgettünk...stb. bőven elég volt, a következő szülésnél is csak szülésznőt kérünk fel ha lehetséges ugyan azt akit most :)
2015. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És meddig lehet szülésznőt választani? Most a 30. hétben járok. Remélem még vállal valaki.

2015. márc. 8. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Én inkább orvost választanék.

A Délpestiben szültem és volt szülésznőm és orvosom is. Visszagondolva szülésznő nélkül is meglettem volna, viszont mivel komplikáció volt, fontos volt az orvosom jelenléte, aki azonnal dönteni és lépni tudott, ilyenkor másodperceken is sok múlhat.

2015. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez is szempont. De a választott orvos nem feltétlenül lesz bent éppen akkor, tehát időbe telik míg beér. Szóval ilyen kritikus helyzetekben meg az ügyeletes jöhet képbe, nem?
2015. márc. 8. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. én kb 36hetes voltam mikor felhívtam a szülésznőt. persze jobb minél előbb hogy azért tudjon számolni veled is abban a hónapban, mert pl ha van már 10 kismamája nem biztos hogy bevállal még egyet.
2015. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kb a 26. héten hívtam fel a szülésznőt, a 30, héten tudtunk találkozni, és akkor rögtön fel is kértük, de a szülés hónapjára mi voltunk az utolsók, akit el tudott vállalni.

Szóval azért lassacskán kellene.

2015. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még épp nyomozok, hogy ki az akit a Dél-pestiben meg lehetne kérni, de nem találok aktuális infót, véleményt arról, hogy melyik szülésznő kedves, aranyos, stb....

Csak régi bejegyzéseket találtam, ami lehet, hogy már nem aktuális. Vagy nem dolgoznak már ott.

Nem tud valaki nekem jelenleg is ott dolgozó szülésznőt, akit jó szívvel ajánlana?

2015. márc. 9. 12:02
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én augusztusban szültem ott, Czövek Ági volt a szülésznőm, aki egy tünemény. Rengeteget segített, nagyon aranyos, kedves és tapasztalt is. A gyermekágyon is többször meglátogatott, ha lesz tesó csakis nála fogok szülni ismét!
2015. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!