Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S.! Császármetszés után...

S. O. S.! Császármetszés után 7 héttel pozitív terhességi teszt? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi történt? Abortuszra kellett menned vagy kihordtad a babát?

2015. márc. 13. 19:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy lehet? Hat hétig tilos a szex! Császár után pedig minimum egy évig nem szabad teherbeesni! De ha már így alakult, menj el mielőbb dokihoz, már hétfőn és kérdezz rá nála. Nem bántás, de nem hinném, hogy sok olyan nőt találsz itt, aki ilyen gyorsan teherbe esett. Remélem minden rendben lesz!
2015. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

mikor szexeltetek először a műtét óta? mikor teszteltél? és miből gondoltad hogy tesztelned kell?

minél előbb keresd fel az orvosod.

2015. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Ezt a hat hét dolgot most hallom először, nekem az orvos azt mondta, hogy amint elmúlik a vérzésem, lehet házaséletet élni. Nem egészen 5 héttel a műtét után elmúlt, így akkor voltunk együtt.

A gumit nem bírom, mert kidörzsölődik a hüvelyem tőle, még a síkosított verziótól is, így krémmel védekeztünk és még elélvezés előtt kivette a hüvelyemből a férjem a péniszét, de ezek szerint nem időben!

Aggódtam egy kicsit, azért végeztem tesztet és ezek szerint nem alaptalanul.

Tudom, hogy nem ajánlatos ilyen korán teherbe esni, de mégis, hátha van valaki, aki hasonló helyzetben volt!

Nagyon abortusz-ellenes vagyok, nem hiszem, hogy képes lennék elvetetni egy gyermeket!

2015. márc. 13. 19:39
 4/48 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy kihordhatnád e a babát. nekem azt mondták hogy császár után egy éven belül nem vállalhatok babát. mindenképp keresd fel az orvosod, ő tud majd biztosat mondani.
2015. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami baj volt a tesztel. Én azért még egyszer megtenném.
2015. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
80%
Szültél. Nem hiszem el, hogy van nő, aki nem hallott még a hat hétről. Kamu!
2015. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem kamu akkor még az islehet, hogy nem ürült ki a hcg a szervezetedből. Császár után fél évet legalább várni kell.
2015. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

Ez érdekes...

Nem tudom, hol szültél, de nekem még a zárójelentésen is rajta volt, 6 hétig házasélet és kádfürdő tilalom. Ott a hat hetes orvosi kontroll.

Ezek szerint doki sem látott a gyermekágyi időszak végén? Honnan tudod, hogy minden rendben van odalenn?

A hat hetes kontrollon többek között a fogamzásgátlás is téma, nem hisze, hogy a dokid simán rábólintott valami megbízhatatlan kencére.

Nekem anno 2 évet mondott, annyi teljen el két szülés között.

A síkosított gumi nem jó ilyen esetben, víz alapú síkosító zselé kell.

Ha van is baba, az tuti, hogy végig veszélyeztetett leszel.

2015. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Nem mondta a hat hetet! Nekem azt mondta, akkor lehet, ha elmúlik a vérzés! Azt említette, hogy ez van, akinél 4 hét, van akinél 8, változó lehet, de a 6 hetet sehogyse említette.

Mindenképp elmegyek hozzá, ez nem kérdés.

2015. márc. 13. 20:12
 10/48 A kérdező kommentje:
Kontrollon nem voltam még, mert magánba járok hozzá és csak a jövő hétre kaptam időpontot, hát nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz... Bár így még lehet, hogy nem is lát majd semmit az ultrahangon.
2015. márc. 13. 20:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!