Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen természetes módszerekke...

Milyen természetes módszerekkel lehet segíteni a méhszáj kinyílását?

Figyelt kérdés
Már a terhességem 39. hetében járok, de a méhszáj teljesen zárt. A kicsi már a második babám lesz és nem szeretnék úgy járni, mint az elsővel, hogy teljesen zárt méhszájjal (magzatvíz elfolyás miatt) mentem szülni 40 hetesen. Nagyon hosszú volt az első szülés és szinte végig oxitocint adtak, mivel még akkor sem nagyon akartam kinyílni. Van bármilyen módszer, amivel lehet segíteni, hogy gyorsabban nyíljon a méhszáj?
2015. márc. 22. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A màlnalevél teät szoktäk irni. Én ezt nem pròbältam nekem végül inditottäk mindhäromszor a szûlést
2015. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is a málnalevél teára gondoltam :)

puhítja a méhszájat


magnéziumot meg teljesen el kell hagyni ha szedsz

valamint ismerősnek rengeteg sétát javasoltak(szóval valamiféle testmozgást)

2015. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Málnalevél tea, nagyon tudom ajánlani,bár én már a 36.héttől ittam, zárt méhszájról indítottak 40+5 hetesen és 4óra alatt meglett a kisbabám!

Neked is ilyen könnyű és gyors szülést kívánok!!

2015. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!