Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan nő, akinek a...

Van itt olyan nő, akinek a szülés nagyon sok fizikai hátrányt okozott? Pl. Túlságosan tág hüvely, emiatt romló nemi élet, kifejezetten csúnya has, durván lógó mellek?

Figyelt kérdés
Mielőtt leoltanátok, hogy "persze, hogy a szülés jár némi áldozattal", igen, ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok, csak épp kíváncsi vagyok a mértékére, és arra, hogy ti, anyák ezt hogyan viselitek.
2015. márc. 26. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hát elég sok csíkom lett, mellé még a hasamon is megnyúlt a bőr. nagyon nehezen viseltem,mert hát nagyon fürdözös,strandolós voltam,így meg talán le kell erről mondanom. nagyon szeretem a vízet, biztos voltam benne,hogy babaúszásra is fogok járni,de hát így nem mentem. valamennyire elkezdtek halványulni a csíkok, sok felülést csinálok,krémezem a bőrőm,jobb valamennyivel. talán,talán tűrhető lesz nyárra. ettől függetlenül újra szülnék
2015. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
18 elmúlt a lányom, és a mai napig minden alkalom után bereped a gátmetszésem helye... nem tehet róla senki, nem gyógyult, varratszedés után hegkimetszés, resutura, majd két év múlva az állandó panaszok miatt újabb műtét. De nem lett jobb, ez van. :)
2015. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Engem egy öltéssel összébb varrtak odalent :) így azzal nincs gond. A melleim lógnak, pedig előtte pici feszesek voltak, baromi csíkos vagyok mindenhol, a hasamon kellett volna dolgozni hogy visszamenjen, de most vàrom a tesót, és megint ki lett nyújtva! :) Ha megszülök, és lesz energiám akkor nekifeszülök a testedzésnek! Addig meg nem foglalkoztat semmi! :)
2015. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Nekem kitagult a huvelyem. 2 ev utan elmentem ibtimtornara,csinaltam is,de valoszinuleg egy bentmaradt varrat begyulladt,fajt,abbahagytam,aztan kimutottek. Utana nem mertem csinalni. 9 ev tekt el,megint elkezdtem,mert olyan szinten kitagult, h bekement a kevego is meg a viz is, a tampon mellett kijott a cucc,ugy h a tampont epp csak "surolta", nem is erte a ver. Most ket es fel honapja kitartoan es rendszeresen csinalom, es azt hiszem, hogy erezhetoen jobb. :)
2015. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!