Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete szültem természetes...

4 hete szültem természetes úton. Sajnos szakadtam is vízszintesen, ami elég rossz helyen van és fáj is. Ma zuhanyzás után észrevettem, hogy gennyesen váladékozik. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Szerintetek keressem fel holnap a nőgyógyászt vagy ez ráér a 6 hetes kontrollig?

2015. ápr. 2. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
semennyire, holnap menj orvoshoz!
2015. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem normálís, nehogy 2 hetet várj, holnap menj dokihoz!
2015. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a genny sose, semmilyen formában nem normális. holnap menj be a dokihoz. lehet két hét múlva nagyon csúnyán begyulladna...mielőbbi gyógyulást.
2015. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
doki minel elobb!
2015. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is be volt gyulladva kívülről,pont hétvége volt így doki kizárva. Felhívtam a védőnőmet javasolta betadinnal ecseteljük. Uh napjában többbször zuhi után felfeküdtem az ágyra lábakakat szétdobtam, majd a férjem jól beecsetelte. Még úgy maradtam kb.20 percet majd felöltöztem. Hamar rendbejöttem így. De azért te ha tudsz menjél dokihoz.
2015. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az ügyeletre, mert lehet, hogy át kell mosni a sebet és antibiotikum is kellhet. Nem játék, mert ez szépen elfertőződött...
2015. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!